к.Буланова• 01 июля 2019

В догонку темі про фото з президентом

Мені сьогодні трапилось таке дійство, на Березняках в сквері біля Дніпра знімав ролик кандидат в депутати. Короче знімали довго, аматори. Говорив то по тексту, то від себе. Коли від себе - більш емоційно. Але збивався, хлопці підбадьорювали, підказували. Короче не так і просто говорити на камеру. Я і деякі люди дивились зі сторони, дехто фоткав, підходили потискали руки. Але двоє мужчин молодих проходили повз і реально почали насміхатись. Так якось стало за них соромно. Такі з пивком в руках без проблем. Блін, а як атошники звернули увагу так ті зразу втекли.
автор к.Буланова • 01 июля 2019
Теж сфоткала

ГЛЮкоза• 01 июля 2019
Що за тема про фото з президентом?
автор к.Буланова • 01 июля 2019
Один хлопець з їх компанії ледве ходив з паличкою, молодий ще зовсім, мабуть на протезі. А комусь смішно
автор к.Буланова • 01 июля 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Що за тема про фото з президентом?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2408377 в топі була
ТрубоДурочка• 01 июля 2019
Ответ дляк.Буланова
Быдла много у нас
Аноним_Русалка• 01 июля 2019
Ответ дляк.Буланова
Раньше быдло только по вечерам в темных дворах ходило, а сейчас среди бела дня полно
Такие молодые ребята из ато....(((((
автор к.Буланова • 01 июля 2019
Ответ дляАноним_Русалка
Такие молодые ребята из ато....(((((
Травмований - наймолодший був
Бабка в тапках• 01 июля 2019
Да, снимать видео очень непросто. Меня попросили в агентстве при поиске работы видеорезюме прислать. В 2 минуты втиснуть максимум. И все это так легко, жизнерадостно и тд. На 9й раз вышло ))) устала очень. Хотя, давно уже с хорошим опытом общения с людьми, ораторства и тд.