Астоновитесь!• 03 июля 2019
Карамельний колір Matrix.Який тон?
В мене волосся 6-7 рівня,русе з рижинкою.Думаю взяти matrix тонуючу 8bc aбо 8wn.Може хтось фарбувався 8bc?Бо в назві вказано,що він карамельний
Апочемучка• 03 июля 2019
на 6-7 уровне не будет 8.
и давайте поймем все таки 6 или 7 у вас:) для начала
Астоновитесь!
• 03 июля 2019
Ответ дляВкаблучках
8й уровень у Матрикс очень темный!
От тому розраховую,що на 7 рівень вийде якраз
Alienushka• 03 июля 2019
8bc це 8 brown cuprum тобто коричнево мідний. Я фарбувалася, але мій тон 8 мокка був перед цим, і теж в рижину той мокка змився(
Астоновитесь!
• 03 июля 2019
Ответ дляAlienushka
Результат відразу після покраски, я брала амміачну матрикс.
Вау,класний колір,Дякую за відповідь!)Шкода лише,що я наважилась але не можу її в продажі найти навіть в інтернеті(