ГЛЮкоза• 04 июля 2019

Кто отдыхал в Затоке,что было на завтрак, если он входил в стоимость?

natalyabuyukli1983• 04 июля 2019
Куда едете?Были в Blesse с завтраком

автор ГЛЮкоза • 04 июля 2019
Ответ дляnatalyabuyukli1983
Куда едете?Были в Blesse с завтраком
Какая не знаю,например спрашиваю
БолеИменее• 04 июля 2019
И как? Рассматриваю с детьми- подростками! Расскажите, плиз
БолеИменее• 04 июля 2019
Ответ дляnatalyabuyukli1983
Куда едете?Были в Blesse с завтраком
Расскажите, плиз
Кидстаффовна• 04 июля 2019
Сейчас родственники в Веронике,по разному на выбор есть и молочные каши и на воде,вермишель с сосисками и тефтелями, разны блины,олади,вареники.Разные кексы,булочки и булки с маслом и т.д.
Инфотуфелька• 04 июля 2019
Вероніка не сподобалась, з жахом згадую свій відпочинок там
Инфотуфелька• 04 июля 2019
Ось наприклад сніданки .На вибір.

Сирожено_пирожено• 04 июля 2019
Ответ дляИнфотуфелька
Ось наприклад сніданки .На вибір.
после такого оздорлвления на море желудок лечить потом (
40каградусная• 04 июля 2019
Ответ дляСирожено_пирожено
а что там вредного? омлет с овощами и мясом?
Инфотуфелька• 04 июля 2019
Ответ дляСирожено_пирожено
Для вас на вибір був сніданок’фітнес’
Инфотуфелька• 04 июля 2019
В фітнесі був фруктовий салат з йогуртом без цукру, сирники, чай або какао, варення і сметана.
Кидстаффовна• 04 июля 2019
Ответ дляИнфотуфелька
И что именно плохого в этих вариантах блюдах на выбор?
Инфотуфелька• 04 июля 2019
Ответ дляКидстаффовна
Мені здається, нічого. Було 5 сніданків на вибір, ти прийшов зранку і вибираєш. Мені сподобалось, що була градація по калорійності сніданку, також 1 з них був вегетаріанським, декому це було б приємно, мені здається .
Кидстаффовна• 04 июля 2019
Ответ дляИнфотуфелька
так в чому тоді ваш жах?
Инфотуфелька• 04 июля 2019
Ответ дляКидстаффовна
так в чому тоді ваш жах?
Мій жах стосувався відпочинку 2 роки тому на базі ’Вероніка’ , там панує ньюсовдеп стиль. А фотки тих сніданків не з Вероніки, а іншого місця, де я була цього літа) і в цьому місці мені сподобалось найбільше з місць в Затоці, де я була. І сніданки, і обслуговування, номери. Не шикарно , але приємно. Дуже хороші спогади. Вероніка це жуть . Отель Гранд Море це клас.
Инфотуфелька• 04 июля 2019
Перечитала) я дійсно написала незрозуміло.