Copy-Paste• 05 июля 2019

Расскажите вкратце, в чем суть программы Шария?

Честно пробовала смотреть его видео, посмотрела несколько за последние месяцы. Не пойму, почему народ за него топит - что конкретно он предлагает менять в стране? какие у него принципы? Я из его видео поняла только что все три два расы, а он Д´Артаньян.
автор Copy-Paste • 05 июля 2019
Ответ дляКубик Рубика
!!!!!!!! Слова обурення....
п.с.бо якщо висловлю повністю, що я думаю- забанять
https://youtu.be/bv8VfoTVfic
реально больной, шо он несет.
Не перевариваю радикалов всех мастей, все беды Украины от них. Шо ватники, шо вышиватники - одно гэ

Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2019
Он же стремный. Я помню его видео 14-15 годов,откровенно сепаратистские. За политикой не слежу,но думала,он заехал куда подальше уже. А тут такой поворот
автор Copy-Paste • 05 июля 2019
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
вот и я помнила его по тем разоблачениям, которым так радовались на российских сайтах. Он конечно так нехило лил воду на российскую мельницу когда война была в горяей фазе, Украине и так было очень тяжело, а он только подножки ставил.
Гжегож Бженчишчикевич• 05 июля 2019
Ответ дляCopy-Paste
Полностью согласна. Хоть и не в курсе,что он там поет сейчас
Не жена• 05 июля 2019
Ответ дляCopy-Paste
по сути только что будет преследовать старую власть и контролировать новую. Но это даже удобнее делать, будучи известным блоггером. Вон как Бигусы ’похоронили’ Порошенко расследованием про Свинарчуков
Я сделала для себя выводы о порошенко ещё практически сразу после выборов в 14 году и никакие бигусы и другие пропагандисты на моё мнение никак не повлияли. Выбирали его на волне страха, в панике, так он и строил всю свою политику на страхе. Мой вывод один-такого ужаса со страной не сделал ни один президент, как порох.
Не жена• 05 июля 2019
Ответ дляCopy-Paste
конечно, Порошенко наказан - проиграл выборы
Это он очень легко отделался
автор Copy-Paste • 05 июля 2019
Ответ дляНе жена
Это он очень легко отделался
ну еще ж не вечер...
Не жена• 05 июля 2019
Ответ дляCopy-Paste
ну еще ж не вечер...
Надеемся и ждём
Aspire_01• 05 июля 2019
Ответ дляCopy-Paste
ну еще ж не вечер...
Думаете, посодют?

автор Copy-Paste • 05 июля 2019
Ответ дляAspire_01
Думаете, посодют?
Надеюсь, если сбежать не успеет.
Кубик Рубика• 05 июля 2019
Ответ дляУхахайкина
Бред. Он коренной киевлянин и так украинцев не называл.
Ага. Знизу відео кинула
автор Copy-Paste • 05 июля 2019
Ответ дляКубик Рубика
Ага. Знизу відео кинула
ну он позже извинялся за это видео, но так смешно: не за само видео по сути, а зато что плохо спрятал и его откопали ) Он мол не хотел разжигать, т.е. вы проголосуйте украинцы за меня, а я половину из вас за людей не буду считать.
Ну в приципе ничем не отличается от многих других политиков...
Весёлая морковка• 05 июля 2019
Сдулся шарик)
Репетиторша• 05 июля 2019
Ответ дляCopy-Paste
Наверное это хорошо, что есть такие как Шарий. Свобода слова она подразумевает разные мнения. Или кто против генеральной линии партии, тот априори плохой и его надо запретить?
Репетиторша• 05 июля 2019
Ответ дляAspire_01
Думаете, посодют?
Неееее. Отмажется. С такими деньгами не сидят
Проработник• 05 июля 2019
Ответ дляКубик Рубика
!!!!!!!! Слова обурення....
https://youtu.be/bv8VfoTVfic
он сказал, то что думают многие, особенно после перемогы
смиритесь
Весёлая морковка• 05 июля 2019
Ответ дляРепетиторша
Ну любители слуги так и считают
Brita• 05 июля 2019
Ответ дляКубик Рубика
!!!!!!!! Слова обурення....
https://youtu.be/bv8VfoTVfic
А что не так? Понятно что в современном учебнике по истории написано по другому)))
Кубик Рубика• 05 июля 2019
Ответ дляBrita
Та що Ви. Вам видніше певно. Моя бабця з 1923 року. Закінчила Польську гімназію, потім Львівський історичний. Під час війни підіймала школи. Навчала наших військових німецької мови. А після війни її вислали до Сибіру. І всю родину. Прадід- куркуль, дід - ізмєннік родіни, баба- зв‘язок з бандерівцями і дружина ізмєнніка.
І ще: поляки діду дали нагороду за зразкове ведення господарства. (Буду в мами скину. ) Він мав 18 га землі. І мені будь ото казати, що ми ніхто. Що ми полукровки. Якби тоді мою родину не вислали до Сибіру, а таких було міліони, мали б зовсім іншу Україну.

Amalpi• 05 июля 2019
Ответ дляCopy-Paste
Надеюсь, если сбежать не успеет.
Посмотрите, я в шоке, Порох это что то

Кузьки не мати• 05 июля 2019
Щось написано про те що він хоче. А те що робити потрібно то це разом працювати з тими кого оберуть від округів як надію для реформ і будування, а не розхитування системи. Робити людям роботу щоб зростала економіка і зарплати, та багато продукції понизять ціни на товари, і не збанкротіють якщо буде логістика світового рівня.
Amalpi• 05 июля 2019
Довели ребёнка до слёз, и такое лезет опять к власти
Кузьки не мати• 05 июля 2019
Ось наприклад. Один каже краще так, а інший каже краще так, та ще один одного дурнями типу назвуть. Для підтримки системи і держави треба робити роботу а не зупиняти якісь шляхи розвитку через те що хтось хоче пустити розвиток через свої кишені та кишені друзів. Комусь не подобається що Україна хоче підти в ЄС але ж всі знають що ЄС зараз має гарний розвиток, і навіть витримує зростання біженців і заробітчан. Якщо ми теж підемо розвитком їх моделі процвітання то ми зможемо теж допомоги біженцям і посилити один одного тим що буде більше місця на планеті де буде людина дотримуватися законів.
Кузьки не мати• 05 июля 2019
Треба робити людям роботу щоб продукція йшла з середини країни основна, а не через кишені якісь завозити товари з тих місць де є кишені друзів..
Brita• 05 июля 2019
Ответ дляКубик Рубика
А наших, это простите кого?
Ухахайкина• 05 июля 2019
Ответ дляAmalpi
Посмотрите, я в шоке, Порох это что то

https://www.youtube.com/watch?v=koOoGvI81Yw
порох сказал ’вы..ядков’. Так он называет наш народ. На нары его если он на митинге так себя не сдерживает, то как он говорит о простых украинцах в жизни представить страшно. А его ’ядерному электорату’ (как говорят политологи) на все пофиг.
Кубик Рубика• 05 июля 2019
Ответ дляBrita
А наших, это простите кого?
На той час військові радяньського союзу.
Чи у вас українці з заходу лише з бандерівцями асоціюються.
Розкажу Вам історію.
Був такий в наших краях кгбешнік Заєць. От він по бандерівцях був спецом.
Йшла моя баба з роботи( зі школи) Стежка була через ліс. Бачить військові УПА. Поздоровалися та запросили на розмову. Баба дала відповідь, що немає часу. Вечоріє, а через ліс іде, хоче швидше до міста дійти. Тай не так давно її колегу знайшли повішеною у лісі, страшно. Вони направили дуло пістолета. Зав’язали очі. Змушена була іти. Прийшли на місце, а там намет в середині люди. Хто в формі, хто у вишиванках. Відразу видно щось не те. Надто «ряжані». Давай мову вести про те як їм важлива співпраця з такими, як моя бабця. Та вона була категорична. Сказали ні так ні. Але в живих не можна лишати. Щось перемовилися. Взяли ті обоє, що на початку,почали вести її назад на стежку. Скали іди. Вона пару кроків зробила. Вони стрелили та не в неї. Вона продовжувала іти. Так дійшла додому.
Нікому не розповідала, що сталося. Та через декілька місяців їх вислали. Той що допитував мою бабу перед висилкою був Заєць і бабця стовідсотково його впізнала. Він був біля намета в лісі.
Через 30 років їм знову довелося зустрітися. Але то вже інша історія.
Страшне життя було в моїх прадіда, прабаби та усієї рідні.
Не вірте усьому, що Вам розповідають «шаріі» пишуть в радяньських страшилках і тд.
Ухахайкина• 05 июля 2019
Ответ дляAmalpi
Посмотрите, я в шоке, Порох это что то

На митинге люди знатно поржали над порохом пьяный экс-гарант кричит сам себе ’Порошенко, браво!’
Это нечто Удивляет, что кто-то за него топит... мда.
Кузьки не мати• 05 июля 2019
Ответ дляКубик Рубика
Розкажу Вам історію.
Та скільки б не розповідали, хто працює воно видно як працює , і хто з людьми може бути людиною . А виїжджати на чужих помилках легко. А от допомогти виправити помилки ні ні.
Amalpi• 06 июля 2019
Ответ дляУхахайкина
безнаказанность, когда же это закончится