Виннипуховна• 11 июля 2019

Районный коэффициент при поступлении. Хелп!

Девочки, кто может объяснить, РК при электронной подаче документов в вузы засчитывается автоматически? Или где его вводить? Сын не ввел и теперь переживаю за считают ли. Но ведь адрес проживания заполнялся при регистрации.
Пасти Ла• 11 июля 2019
он считается автоматически
автор Виннипуховна • 11 июля 2019
Ответ дляПасти Ла
он считается автоматически
Ооооо! Спасибо огромнейшее!!!!!!!
Олька Модниця• 11 июля 2019
Регіональний коефіцієнт - залежить не від місця проживання, а від розміщення вуза.
Пасти Ла• 11 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
как раз все наоборот
Олька Модниця• 11 июля 2019
Ответ дляПасти Ла
как раз все наоборот
РК дорівнює 1,00 для конкурсних пропозицій вищих навчальних закладів (структурних підрозділів вищих навчальних закладів, структурних підрозділів вищих навчальних закладів, які знаходяться в іншому населеному пункті, ніж місцезнаходження вищого навчального закладу) в Києві, 1,01 - в містах Дніпро, Львів, Одеса і Харків, 1,03 - Донецької та Луганської областей, переміщених вищих навчальних закладів, 1,02 - в інших випадках;
natka72• 11 июля 2019
на некоторые специальности действует еще и сельский коэффициент, он зависит от школы, которую окончил абитуриент (сельскую или городскую)
Аксинья Максимовна• 11 июля 2019
Ответ дляОлька Модниця
1,01 в этом году нету, в 2017 был

Регіональний коефіцієнт (РК) нараховується тим вступникам, які обирають виші НЕ в Києві. Для 11 регіонів РК дорівнює 1.04. Це такі області: Донецька, Житомирська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська. В усіх інших випадках РК дорівнює 1,02.