УжеВотДа• 12 июля 2019
Жительницы Львова, подскажите!
Здравствуйте, девочки!
Много наслышана о том, что во Львове есть большой рынок с хорошими ценами на товары из Европы, есть оптовики. Подскажите, пожалуйста, его название или какой-то ориентир. Планируем на выходные поехать, надеюсь, рынки в субботу-воскресенье работают.
Спасибо и всего наилучшего!
Гадаю_По_шнуркам• 12 июля 2019
Сьогодні на Південному -30%, один день! Ви ще встигнете. Одяг. взуття, в основному Турція, але є італія, франція і т.д. Якщо одяг цікавить. Про оптовиків не чула. Краківський китай і дорого.
Зараз в більшості магазинах в ТРЦ знижки. Манго, Зара і т.д.
Гадаю_По_шнуркам• 12 июля 2019
Ответ дляLvivLady
Я вперше чую...
Ринок Південний, - ціни як в торгових центрах
Краківський - і барахло, і щось посереднє
Сьогодні 1 день -30 анонсували на нові колекції.
УжеВотДа
• 12 июля 2019
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ой, дякую. Забула написати, що цікавлять продукти. Але одяг теж думала подивитися, щось цікаве... Сьогодні вже на жаль не встигну, тільки ввечері виїжджаємо
УжеВотДа
• 12 июля 2019
Ответ дляLvivLady
але в неділю багато закритих!
Найбільший вибір в четвер/п´ятницю
Плануємо завтра вранці там бути. Сподіваюсь, буде що вибрати!