МинерАлочка• 21 июля 2019
Як жити з таким чоловіком?
Все йому всерівно,у нього ніколи немає проблем,він пофігіст.Йому ніколи нічого не потрібно, прийшов з роботи поїв і в телевізор.Все інше на жінці діти,оплатити квартиру,купити їсти ,приготувати,і я теж на роботу ходжу.Невистачає грошей,я маю іти позичити і думати ,як відати.Жити тільки щоб у дітей був тато??Я вже не витримую ні морально ,ні фізично!
ОдинРазНадетое• 21 июля 2019
и да,он до рождения детей таким не был что ли? взял вдруг и резко поменялся?
Ищу Аленя• 21 июля 2019
Разводитесь, не вижу проблем
каждый человек живёт так как ему нравится, если что-то не устраивает то он меняет свою жизнь, а вы так и будете жить и плакать
Пацака-задирака• 21 июля 2019
Ви живете саме з тим чоловіком, якого вибрали ви. І батька своїм дітям теж вибрали ви. І народжувати дітей саме від цього чоловіка вибрали ви. І продовжувати з ним жити чи ні, вибираєте теж ви.
Меряю от единицы• 21 июля 2019
Ніяк не жити з таким мудаком. Розлучатись, подавати на аліменти та поділ майна. Все.
и смех и грех• 21 июля 2019
А нашо воно вам?? Лишній рот у дома.так тата і так і так немає, раз телевізор номер 1.
Меряю от единицы• 21 июля 2019
Ответ дляДерево береза
Разводитесь, не вижу проблем
Чергова тема порозмазувати соплі і далі стояти в стойлі. баби...
Аноним_Русалка• 21 июля 2019
Возьмите отпуск и езжайте на море
пусть поднимает свою ж и начинает шевелиться
Самоучка• 21 июля 2019
вы сами все тянете на себе, разделяйте обязанности, второй муж так же сядет на шею, а че удобно
МинерАлочка
• 21 июля 2019
Спочатку я його дуже сильно любила,а коли почалися побутові проблеми,у мене окуляри розові спали.І я зрозуміла що я одна і всюди одна!!!А йому все пофіг.
Петя-петушок• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
А до свадьбы Вы сколько прожили вместе ?
МинерАлочка
• 21 июля 2019
Ответ дляАноним_Русалка
Возьмите отпуск и езжайте на море
Неможу поїхати нікуди в мене батько хворий онко,потрібний догляд.От навіть коли потрібна підтримка ,коли я днями сиділа в лікарні,хоч би рот відкрив і сказав ,,не переживай ,все буде добре,так нє воно буде в телефоні сидіти,,і це мої проблеми були що потрібно було грошей багато на операцію,йому всерівно.
Normalno_vse• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Взвесьте все за и против . Если без него проще и лучше . Нах оно такое тогда
Кукарачка• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Со следующим будет так же! Потому что вы ведете себя как лошадь. Перестаньте все делать сами, давайте мужу задания постеменно, тол ко тихо и без скандалов,без ора.
МинерАлочка
• 21 июля 2019
От і я думаю ,якщо я можу все сама,то нафіга мені ще йому їсти варити і за ним унітаз мити.Спочатку ми жили у свекрухи,то все рішала його мама навіть що мені на 8 березня купити,вона важала що квіти лишні витрати,краще мило купити.Потім ми переїхали жити самі і до мене почало доходити ,що я немаю з ким жити.
СкрипяСердцем• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Ну так нужно было изначально думать, а потом выбирать.
Испортили жизнь детям.
МинерАлочка
• 21 июля 2019
Я вже пробувала по різному біля нього і говорити,і пояснювати його влаштовує зарплата 8000грн.більше йому нічого не потрібно, він мені ще каже,що я шикую!!
Творог для розжига• 21 июля 2019
Автор, так не оплачивайте квартиру, пусть он шевелится. Ставьте перед фактом. Если продукты не принёс домой, ему не насыпайте и не выготовляйте. Унитаз пусть моет с Вами тоже, по очереди. Как и уборка в квартире. Объясните ему, что Вы решили по-другому, а если ему не нравится, то пусть идёт к маме.
Басноплетка• 21 июля 2019
Не хочу обидеть,но у Вы выбрали роль ’жертвы’!
С мужчинами как и с детьми - если есть вседозволенность,то садятся на голову...
Не покупайте еду,не платите за квартиру,не берите в долг деньги.
Вы пробовали поговорить (без истерик),что его не устраивает, какое он видит будущее Вашей семьи?
Кукарачка• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Откройте рот и скажите: петя, ну где твоя поддержка? Не будь чурбаном, скажи доброе слово любимой жене. Его мама не научила, так вы подскажите. Хотя представляю как вам сложно... держитесь.
Невидимка• 21 июля 2019
автор такі не змінюються. нажаль в мене у сестри такий чоловік був. розлучилась - як метелик запархала. і карєра пішла у верх, і стосунки є. не партесь - життя коротке. відправляйте назад до мами, бо це ще одна дитина у вас на руках
Кидстаффовна• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
так вы не ответили , что с недвижимостью ?
Творог для розжига• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Списочек ему в руки и пусть за закупками ходит он.
На-перекуре• 21 июля 2019
Я так зрозуміла вам нікуди йти, ви в його квартирі? Бо іншої причини жити з таким чоловіком не бачу. Батька у дітей і так по факту не має. Він їх не забеспечує і не займається їми, в чому він батько, на папері?
Кукарачка• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Ой капец, вам реально одной будет легче.
Дайте подуться• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Ну так в ваших силах изменить ситуацию.