МинерАлочка• 21 июля 2019

Як жити з таким чоловіком?

Все йому всерівно,у нього ніколи немає проблем,він пофігіст.Йому ніколи нічого не потрібно, прийшов з роботи поїв і в телевізор.Все інше на жінці діти,оплатити квартиру,купити їсти ,приготувати,і я теж на роботу ходжу.Невистачає грошей,я маю іти позичити і думати ,як відати.Жити тільки щоб у дітей був тато??Я вже не витримую ні морально ,ні фізично!
12 галюцинаций• 21 июля 2019
Вы выходили за богатого, всеминтересующегося мужчину?

автор МинерАлочка • 21 июля 2019
Ответ дляКидстаффовна
так вы не ответили , что с недвижимостью ?
Квартира спільна ,купляли разом.
автор МинерАлочка • 21 июля 2019
Ответ для12 галюцинаций
Я не хочу щоб був багатий чи приносив до дому 1000$,мені потрібно щоб вистачало на нормальне життя,тобто оплатити комуналку,на харчування і раз у рік поїхати з дітьми на море.
Кидстаффовна• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Квартира спільна ,купляли разом.
ну хоть щось
12 галюцинаций• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Я вас спросила о том, вы когда замуж за него выходили у него был высокий доход и он был компанейский?
автор МинерАлочка • 21 июля 2019
Ответ для12 галюцинаций
Тоді нам вистачала,жили із свекрухою за квартиру не платили,дітей не було ,так і жили.
12 галюцинаций• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
И он был массовик-затейник?
Вы такого выбрали.
Бачили очі, що купували...
Несу пургу• 21 июля 2019
Ответ дляМинерАлочка
Вы замуж вслепую выходили? Похоже, что так. И дети шоб були, и неважно, что глава семейства совсем не глава, а придаток к дивану под маминым руководством.
автор МинерАлочка • 21 июля 2019
Ответ дляНесу пургу
Так Ви праві,так любила що сліпа була.А коли окуляри любові спали то я побачила все прелести жизни!!!Тепер реву як дура,що треба було раніше це все бачити,а не жити в казках,от підемо жити самі і все зміниться.