Заюшка_хозяюшка• 03 августа 2019

Достроковий вихід на пенсію

Звертаюсь до тих, хто дійсно володіє інформацією з приводу дострокового призначення пенсії матерям дітей з інвалідністю. Син має вроджені вади. Дитяча інвалідність була встановлена у віці 3 років до 18. Якщо після повноліття з нього знімуть цей статус, чи матиму я право на достроковий вихід на пенсію?
Блинчик Мой• 03 августа 2019
И мне интересно. Такая же ситуация

Блинчик Мой• 03 августа 2019
Читала закон, что имею правло на досрочный выход на пенсию
Мама фифти цента• 03 августа 2019
Звоните на горячую линию пенстонкого, они вам спокойно ответят на все вопросы
автор Заюшка_хозяюшка • 03 августа 2019
Для дострокового виходу на пенсію матері дитини-інваліда обов´язковими умовами є:
вік матері — не менше 50 років;
страховий стаж матері — не менше 15 років;
дитина щонайменше до 6 років виховувалася в сім´ї;
дитина має статус дитини-інваліда або інваліда з дитинства.