Бамбарбия! Кергуду.• 11 августа 2019

Біль в грудні клітці.

Дівчата порадьте що робити? Аналіз крові здавала. В лора була. Лор говорить що по його частині все добре. Раз в день раптово появляться більв шиї з лівої сторони. І під вечір, або після денного сну. Сильно пече в грудні клітці і така відчуття ніби зтось давить мене зверху. Чи можуть це бути причини остеохондрозу ? Чи це серце або легені? Можливо стравохід? Дуже складно в тому що я за кордоном. І складно і дорого пройти огляд.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 11 августа 2019
Аналіз крові.
Лікарка каже що аналіз хороший. Що нічого поганого не може бути. Хто може розшифрувати мені аналіз?
Ламборджини• 11 августа 2019
Это связано с остеохондрозом. В этом направлении ищите причину.
У меня тоже такие признаки при обострение. Хотя остеохондроз только в начальной стадии. Пекут обычно нервы (невралгии)
Ответ дляЛамборджини
Така страшна біль. Що хочеться плакати. Печеі тисне. І відчуваю тривогу. Перестпю говорити.
Ответ дляЛамборджини
А що ви робите при загострені?
ПуФФынка_мисс• 11 августа 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Остеохондроз может быть.
А кислотность у Вас какая? Повышенная или нормальная?
Возможно, это изжога и рефлюкс.
LvivLady• 11 августа 2019
УЗД серця зробіть!
В шию зліва і в.нижню щелепу може віддавати серце!
Мій кардіолог каже, якщо біль ПОСЕРЕДИНІ грудини - це серце!
LvivLady• 11 августа 2019
Те, що відчуття ´давить зверху´, ознака стееокардіі((
Бігом до кардіолога!
Ответ дляПуФФынка_мисс
Остеохондроз может быть.
Возможно, это изжога и рефлюкс.
Піду до лікаря і буду питати за це.
Ответ дляLvivLady
УЗД серця зробіть!
В мене пролапс мертального клапана є.
LvivLady• 11 августа 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В мене пролапс мертального клапана є.
і в мене ПМК вже більше 20 років, тому ехо серця кожного року моніторю
Але, повірте, пролапс це дуже поширена патологія, і вона не дає таку симптоматику!
LvivLady• 11 августа 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В мене пролапс мертального клапана є.
Мітрального)
ПуФФынка_мисс• 11 августа 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В мене пролапс мертального клапана є.
Какой степени? Пролапс МК может тоже давать дискомфорт в области сердца.
ПуФФынка_мисс• 11 августа 2019
Ответ дляLvivLady
Я навіть і не знала, що з ПМК потрібно робити УЗД серця щорічно... У мене ще й гіпертрофія міжшлуночкової перетинки. Але робила УЗД серця востаннє ще в 2006 році... Але все це я зв´язую з гіпертонією.
LvivLady• 11 августа 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
ну, вы ризикова леді

Я ще й судини шиі/голови перевіряю! Я гіпотонік, 95/60, розширені судини, тому погане кровопостачання гилови((
ПуФФынка_мисс• 11 августа 2019
Ответ дляLvivLady
ну, вы ризикова леді

Це так... Не буду описувати всі проблеми з судинами головного мозку (порушене кровопостачання ГМ, дисциркуляторна енцефалопатія гіпертонічна форма), але є ризик інсульту.
LvivLady• 11 августа 2019
Ответ дляПуФФынка_мисс
ну, так, ваша проблема гіпертонія((
Бережіть і любіть себе! Вы нікому непотрібні, крім себе!
ПуФФынка_мисс• 11 августа 2019
Ответ дляLvivLady
ну, так, ваша проблема гіпертонія((
Щиро дякую!
ПуФФынка_мисс• 11 августа 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В мене пролапс мертального клапана є.
Можете проконсультироваться онлайн на сайте Ликар.инфо

Аксёнова Ирина Александровна
кардиохирург
консультирует по вопросам кардиологии и кардиохирургии
http://www.likar.info/vrach/247826/
опишите симптомы и заключения имеющихся обследований

Валерия Бурау
консультант likar.info
общие вопросы, главврач
http://www.likar.info/vrach/931257/