Репетиторша• 12 августа 2019
бу парфуми за півціни
дівчата , хто знає . звідки беруть ті парфуми які потім продають на аукціоні по дуже дешевій ціні. те що це оригінал 100% , просто пишуть що не підійшов аромат , але як таке може бути , якщо продають одного і того самого по 5-6 банок. Де беруть ті оригінали , які потім спокійно пускають по 600-900 гр , при ціні 2-3 тисячі за флакон. Парфуми всі бу , просто деякі трохи початі або по пів флакону. Не фейки , я говорю саме про оригінальні.
Репетиторша
• 12 августа 2019
Ответ дляКусочек Сыра
TESTER
але звідки взяти для продажу 6 банок монталю , 7 шанель , все напів використане?
Репетиторша
• 12 августа 2019
Ответ дляАлгонавт
Тестеры со стендов
де їх взяти таку кількість , явно не купляють , чи купляють?
IQ 80• 12 августа 2019
Ответ дляРепетиторша
Крадут.
А скорее фейки
Репетиторша
• 12 августа 2019
Ответ дляБочка порохУ
А где такое продают??поделитесь
на акціоні , боюсь забанять за силку
Бочка порохУ• 12 августа 2019
Ответ дляРепетиторша
Поделитесь где посмотреть такое
Репетиторша
• 12 августа 2019
Ответ дляБочка порохУ
И что тут оригиналы точно??
я думаю так , чоловік привозив з дюті фрі , і тут брала , повністю сходились
Мир Мир Мир!• 12 августа 2019
Ответ дляРепетиторша
Ви там брали вже? Трохи не зрозуміла
Репетиторша
• 12 августа 2019
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви там брали вже? Трохи не зрозуміла
так один раз
Играю_на_кларнете• 12 августа 2019
Я тоже смотрела на эти лоты. Но меня бесит постоянная накрутка цен на её аукционах. В каждом лоте одни и те же лица...
Мир Мир Мир!• 12 августа 2019
Ответ дляИграю_на_кларнете
Останній Charriol Imperial Ruby продаж за повну ціну,я краще в перевіреному місці куплю
Играю_на_кларнете• 12 августа 2019
Ответ дляМир Мир Мир!
Согласна с вами! А так купи кота в мешке за 500-600 грн.