АБВГДейка• 14 августа 2019
Чому наші люди такі ненаситні?
4 роки я живу в країні Західної Європи, переїхала для одруження з громадянином цеї країни. Час від часу до мене приїжджає в гості моя мама. І постійно ці 2-3 тижні, які вона проводить в мене, це моральний стрес і пресовка. Сьогодні вона ходила по магазинах, прийшла додому і каже я знайшла для такі класні домашні штани, всього за 40 євро. Бляха муха, такі гроші за штани, в яких я буду лежати ввечері на дивані і дивитись телевізор, чи готувати обіді прибирати в квартирі? Або ще, я бачила такі класні туфліна внука по знижці. Йди і купи, потім не буде такої ціни. А нічого, що у внука ужеє 3 пари взуття на наступний сезон? Нога швидко росте, не встигне поносити і вже взуття мале. Недавно ходили в магазин разом, я дивилась собі кросівки по знижках. Мама питає, чому я дивлюсь по 50-60 євро. От жінка в сусідньому ряду дивитися по 150, вона знає толк. А сама в той час набила повну сумочку капронових шкарпеток, які в магазині стоять безкоштовно для примірки взуття. В супермаркеті розцарапала захисну фольгу на коробочці крему. Думаєте вона хотіла його купити? Ні, просто понюхати і подивитись. А чому мій син ходить у державний садок, де повно чорних? Є ж приватні садки по 600 євро в місяць? А чому ми не їздимо на відпочинок в готелі з басейнами, гірками, аніматорами і олл інклюзів? Чому ми організовуємо відпочинок самі на величезних маловідомих і нзалюднених пляжах? Там же немає розваг, готувати треба самим. А що якщо я ненавиджу аніматорів і олл інклюзів, і нащо мені басейни і гірки, якщо поруч є чудовий пляж? От дочка її сусідки з чоловіком купили квартиру у Франкфурті. Чому ми живемо на зйомі? Чому мій чоловік дає гроші своїм дітям від першого шлюбу? Міг би давати набагато менше, або взагалі нічого. Чому я працюю медсестрою? Чому не пішла вивчати медицину? От син мого чоловіка навчається в університеті. І я могла б так само. І моя мама прекрасно знає скільки грошей ми заробляємо, скільки лишається після всіх податків, зйому квартири, комуналки. Поки я жила в Україні, я і мій син одягалася в секонді, вона також. Звідки такі замашки? Ледве стримуюсь, щоб не нахамити.
АБВГДейка
• 14 августа 2019
І взагалі, навіщо мені працювати? Дочка її сусідки вийшла заміж в Греції. Не працює, не вчиться, ходить по магазинах, а свекруха готує їсти.
Кондуктор маршрутки• 14 августа 2019
Последнее дело маму обсуждать на форуме, автор, Вы не лучше...
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так ніби тут все анонімно
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ дляДжинцы на Флиси
Это ж ваша мама, вам виднее чего она такая.
Подобається їй так. Не знаю чому.
годовасик• 14 августа 2019
Вы пришли на форум, чтобы перемыть косточки своей маме ? Да пошлите ее на ... и больше не приглашайте в гости, чтобы Вас это не напрягало.
Джинцы на Флиси• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Подобається їй так. Не знаю чому.
ну так скажитей , что это ваше дело как жить. А она может найти себе мужа хоть шейха и покупать себе все что заблагорассудится
Фруты_Буты• 14 августа 2019
Ответ дляОлька Модниця
Мені не зрозуміла назва теми. А до чого тут наші люди?
От те саме питання, але автору, схоже, не цікаво відповідати на нього...
БЦАшка• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Подобається їй так. Не знаю чому.
А при чем тут ’наши люды’, то есть мы? Я конкретно тут при чем к вашей маме, и остальные ’наши люды’?
Бутылка с банками• 14 августа 2019
А чего бы не высказать ей все 1 раз чтобы она потом не нервиров. Опустить ее на землю так сказать
Попипиповна• 14 августа 2019
Це Ви типу, пані, вже ’закордонна’, а ’наші’ ненажери? Ви така класна і еномна, а наші зажираються?
Це таке самоствердення на фоні матері? Фуууу
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ длябювет_в_обед
вона вас шкодує, судячи по розповіді, не таке вдале ваше заміжжя...
А чим заміжжя невдале? Тим що для мене задорого 40 євро на штани в яких я буду суватись по квартирі.
ДА да да• 14 августа 2019
То же самое, только мама понимает и сестра, а остальные родичи-че вы еще квартиру не купили, а снимаете? Че на скидках одеваешься, что денег нету? Не могли нормальную машину купить с салона, купили курятник беушный, позыч пару тысяч уе, как нету? А что вы там три года делаете что не накопили? И людям не докажешь что ну не накопили, нас четверо, работает только муж, я дома с ребенком маленьким и сын 10 лет школьник-заплати за школу, за жилье, проезд, налоги, медицина и остается только на еду
Миллениалка• 14 августа 2019
Так это наши люди ненасытные, а Ваша мама
Моя мама точно не вела себя так
БЦАшка• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Может тим, шо заміж Ви вийшли в умови (матеріальні в тому числі) гірші, ніж раніше жили? Це як варіант, на істину не претендую.
І все ж хотіла б почути відповідь на питання до чого тут ’наші люди’ в цілому
АБВГДейка
• 14 августа 2019
Ответ дляПопипиповна
Я думаю навпаки, вона хоче показати мені, що я ніхто без її порад.
мимАпроходила• 14 августа 2019
поставте рамки, мама я сама разберусь как мне жить, пойдите чайку он попейте.
Попипиповна• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Так і є. Якщо у вас нема діалогу з вашою мамою, а відразу узгальнення висмоктіні з пальця.
БЦАшка• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Ну это как сказать. Я в вашем опусе увидела переживание матери за ребенка. Может черезмерное, но ничего такого из-за чего нужно так сильно злиться.
То есть дело в восприятии, в вашем восприятии, то есть дело фактически как раз в Вас.
Неугомонная• 14 августа 2019
Ответ дляАБВГДейка
Да,у меня тоже такое,но в рамках Украины,в другой город переехала.Поведение как сказке о золотой рыбке
Разведка Маша• 14 августа 2019
До Вас приїзджала моя мама?
теж недавно повернулася від моєї сестри - Зх Нім
але у нас стосунки прохолодні, у сестри теж - максимум 10 днів і на хауз
Разведка Маша• 14 августа 2019
Ответ дляНа границе
ой.
есть такие мамы ....
которым априори наплевать на детей, но понты в виде хвастовства - это все
есть такие мамы ....