Пусин Кукин• 17 августа 2019

Шукаю квартиру на airbnb і тут фото

Що ви бачите?
БезобидныйКрокодильчик• 17 августа 2019
Голого извращенеца

beril_он• 17 августа 2019
мужик срет
Педиатор_я• 17 августа 2019
У вас мужика давно не было?
автор Пусин Кукин • 17 августа 2019
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Голого извращенеца
Фух, я думала у мене перевтома
Галинка-малинка• 17 августа 2019
А ви? Кажіть вже прямо, що вас зацікавило ,а то жеманнічаєте .
автор Пусин Кукин • 17 августа 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Голий мужик на унітазі
Галинка-малинка• 17 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
Голий мужик на унітазі
Я вибачаюса, по мойому він в футболці, гад такий
Кукусикиииииии• 17 августа 2019
Мужик сидит на унитазе
Галинка-малинка• 17 августа 2019
Авторко, що ви з нами робите? Півсотні дамочок вглядаються , чи вуйко в шортах чи без них присів.

Капитанша• 17 августа 2019
Ржач
Галинка-малинка• 17 августа 2019
Дівчата , чесно скажу, коли мені треба було сфоткати санвузол гарно, а в 4 кв метрах не дуже нафоткаєшся, де я тіки не присідала. Вдіта, звичайно.
автор Пусин Кукин • 17 августа 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Я бачу білі незасмаглі під шортами стегна і лобкове волосся. Сподіваюся, що мене глючить)
Галинка-малинка• 17 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
Сподіваюсь і я) бачите, там де голова і фотік , зображення більш чітке, а чим нижче, тим мутніше, а ви волосини бачите) не дивіться такого на ніч)
автор Пусин Кукин • 17 августа 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Волосини не бачу, на щастя, бачу темну пляму в потрібному місці) Так чи інакше, але обирати це житло я точно не буду, бо побачу цього чоловіка при заселенні і не стримаю сміх)