Безпринципная• 25 августа 2019
Як ви себе і своїх дітей оберігаєте від зони ризику захворіти онко?
Відомо що від брудної екології, масової використання хімії, головне від штучних продуктів у супермаркетах, води у пластику все це нас людей приближує до зони ризику захворіти раком. Як Ви себе бережете в побуті від цього всього? Які маєте лайфаки для збереження здоров´я своїх дітей і для зберігання планети для нащадків? Мої:
1. Переїхала за місто, насадили сад, їмо лише свої фрукти і дихаємо чистим повітрям.
2. Сортую сміття. Біо-перегниває. Папір- спалюю.
3. У миючий засіб на кухні добавляю 50% оцету. Таким чином в нашому організмі менше осідає мийочого засобу.
4. Не купуємо ніякі напої у пластику.
5. Не користуюсь сухим дезом. Він забиває наші пори і коли під час виділення поту взаємодіє з потом виникає речовина, яка викликає рак.
Які у вас є поради?
4. Не купуємо ніякі напої у пластику.
Які у вас є поради?
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляНаивная Хо
Автор, копайте бункер. Скоро кінець світу.
Вам начхати?! Ваше право
Наивная Хо• 25 августа 2019
Ответ дляMasja
А хлеб и молочные продукты, мясо рыбу, где берёте?
Вони таким не харчцуються, це меганебезпечно, Ви що! ’їмо лише свої фрукти і дихаємо чистим повітрям.’
Бабулька• 25 августа 2019
Не кушать еду с микроволновки,не польз дезик вообще,здесь все помешаны на драйах,не носить бюст дома,не пить с пласт стаканов,не кушать после 17,пить воду утром 2 чашки
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляMasja
Їздимо у село, все у постійних селян купуємо. Лише морську рибу у супермаркеті
Наивная Хо• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
Вам начхати?! Ваше право
Я перейнялась вашим життям. Хочу взяти приклад. А розкажіть, як дихаєте повітрям?
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляНаивная Хо
Поживіть місяць центр Києва, потім зніміть будинок в селі серед зелені. Ви відчуєте різницю.
Единая страна!• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
аналізи перевіряєте? санепідкнигу селян? чим кормлять тварин?
Наивная Хо• 25 августа 2019
Ответ дляЕдиная страна!

Единая страна!• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
вчора були у батьків, живуть в селі. Я дихати не могла ! всі навкруги палять листя і т.п.
Наивная Хо• 25 августа 2019
Якими приладами для вимірювання чистоти повітря і які аналізи рівня безпеки їжі використовуте?
Единая страна!• 25 августа 2019
Ответ дляНаивная Хо

людина свято вірить в те, що у знайомих селян краще. Я знаю з досвіду чим кормлять курей і свиней. І якими руками доять корів.
Вот Она Я• 25 августа 2019
Автор, мой дедушка всю жизнь прожил в селе, ел все домашнее, бабушка даже хлеб свой всегда выпекала-умер от рака крови.
Счастье_же_вот_оно• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
а сухой дез чем заменили? я вот хотела поэкспериментировать, пока дома пробовала пользоваться содой, но увы, каждый час-два пробивался запах.. мне держит только сухая рексона, даже шариковая не держит, хотя я не из сильно потливых..
КондуктЕр тролейбуса• 25 августа 2019
Ответ дляtuman-no
Рак - это рулетка, но больше всего риск у тех, кто мнительный и нервный, лучше бухать, курить и не париться, чем пить росу и дышать сельским воздухом, но труситься, что можешь заболеть.
согласна!!!!!!!!!чем больше думаешь о чем то-тем больше вероятность это притянуть к себе!
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляЕдиная страна!
Ні. Але це не порівняти з вирощеним і обробленим масмаркетом.
люблю_тортики• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
А коровку кормят чистым кормом? Анализы коровке давно сдавали? А пасётся коровка на чистом поле?
люблю_тортики• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
Расскажите, откуда онко у людей, живущих в селе с рождения?
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляtuman-no
Зачем жечь бумагу? Лучше б сдали ее на вторичную переработку, хотя она бы и так быстро разложилась. А с пластиком что делаете?
Пластик забирають.
Безпринципная
• 25 августа 2019
Ответ дляЕдиная страна!
Не повезло. У нас такого немає
Наивная Хо• 25 августа 2019
Автор, по секрету... мобільний та вай фай в хаті то теж зло...
То вже як ви так вот, по справжньому, системно значить підійшли до питань екологічної безпеки та здоров’я вашої сім’Ї, то візміть до уваги.
Непонятно• 25 августа 2019
Ответ дляБезпринципная
Вам начхати?! Ваше право
Тогда ваши дети должны писать сугубо карандашами))) и тетради носить в авоське связанной из выполненной вами конопли или льна)) и в лаптях и валенках. Что б уж точно никакого пластика,полимеров и тд
Наивная Хо• 25 августа 2019
А в тому сирі домашньому йой, то там стіко мікробів... Автор, то треба всі етапи виготовлення взяти на контроль.
Морская свинка• 25 августа 2019
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
О, мой папа уже бы давно умер от всего !