Мне без сахара• 28 августа 2019
Будиночок чи таун Хаус
Хто будувався недавно чи купував таун Хаус
Як законно купити невеликий шматок землі у районі голосієва? Або на яких забудовників таун хаусів у голосієво варто звернути увагу?
Лень гуглить• 28 августа 2019
Таунхаус это не кусок земли, это квартира на земле. Землю приватизировать не сможете
Мне без сахара
• 28 августа 2019
Ответ дляЛень гуглить
Зрозуміло, що таунхаус і побудований будиночок на своїй ділянці різні речі)
Розглядаю як перший так і другий варіант
Лень гуглить• 28 августа 2019
Ответ дляЛапка
Дом лучше, естественно. Но дорого. Таунхаус лучше, чем квартира, хуже собственного дома. Эдакая золотая середина, если в черте города.