Рюмка ДЗЫНЬ• 29 августа 2019

Кінчаю тільки завдяки своїй хворій уяві. Нормік?

Пишу в надії, що мені не пора до психіатра. Була заміжня, за 4 роки разом вже думала, що фригідна і можу вдовольнити себе тільки сама. Зараз кайфую від куні і маструбаціі його пальцями. Але в голові картинки сексу вчотирьох з нашими спільними друзями, фантазії, як він гвалтує мій анус)) хоча про анальний секс казала, шо боляче і всиратись в старості буду при чханні, тому домовились не заходити з чорного ходу. Також кайфую від чеських порно з оргіями на вечірках.. я одна така? Чи то норма, фантазувати про всяку дичину?
Анютины ласки• 29 августа 2019
Я тоже жесть фантазирую, групповое насилие там самое безобидное...
Корсет_на_шурупах• 29 августа 2019
Девочки вы реально ,збоченці.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 августа 2019
Ответ дляАнютины ласки
Читала, шо якшо фантазувати про іншого під час сексу з чоловіком, він стає імпотентом. Бо ментально з вами в ліжку присутній ще один самець. Корю себе.. В вас як, не впав на шість з половиною?
beril_он• 29 августа 2019
як він гвалтує мій анус)) - надо запомнить
Кудесница_с_пургеном• 29 августа 2019
Ух, мої фантазії, аж боюсь про них думати)))
Хочу сексу втрьох, але такого щоб усюди
beril_он• 29 августа 2019
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Хочу сексу втрьох, але такого щоб усюди
и в ухо?
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 августа 2019
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Хочу сексу втрьох, але такого щоб усюди
Я пробувала втрьох, з парою. Зловила себе на думці, що ревную чужого мужика.. вчотирьох не так обідно би було. Хватило б на всіх, так собі думаю..)
Лунтик-паунтик• 29 августа 2019
Я тоже представляю себе секс втроём ,изнасилование
Думала я одна такая ненормальная )
Радикальная• 29 августа 2019
Ответ дляberil_он
и в ухо?
в нос еще можно елси носик крупный а пипетка тоненькая ))))

а автор триль
beril_он• 29 августа 2019
Ответ дляРадикальная

а автор триль
ну ниче колись , хтось ей анус порве
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 августа 2019
Ответ дляРадикальная

а автор триль
Та яке там) не тріль. Просто цікаво, наскільки нормальний мій стан думок і чи є ще такі збоченки. З подругою не поговорю про це, бо якраз її і уявляю. А де ще дізнатись думку оточуючих, як не тут?)
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 августа 2019
Ответ дляberil_он
ну ниче колись , хтось ей анус порве
Нє. Я хочу спочатку клізмочку. Потім з пробкою походити в попі, шоб розтягнути. А потім най гвалтує скільки влізе. Треба якось акуратно до цього підвести...)
ГЛЮкоза• 29 августа 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Да норм все, все фантазируют...некоторые и воплощают!Анальный секс ничего такого прям фу-фушного. Раз в квартал можно и размять, ничего не выпадет
ГЛЮкоза• 29 августа 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Алкоголь, страсть, много масла и никакой спешки...
Хомо_сапиенс• 29 августа 2019
На счёт свадьбы с подругой уже договорились? Кто к кому идёт/не идёт и прическу в 5 утра делает?

Малую ремнем больше не хлыщете?
Ms. Похвала• 29 августа 2019
А я уявляю як роблю куні жінці, і це мене доводить до оргазму, або сцена з ’Секс і місто’, де Саманта йшла по сходах в трусиках з бусинок і застала коханця за зрадою.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 29 августа 2019
Ответ дляГЛЮкоза
Хоч якісь адекватні поради. Дякую)) кайфу вам і кохання!
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 августа 2019
Ответ дляХомо_сапиенс

Малую ремнем больше не хлыщете?
Удалено администрацией...
Хомо_сапиенс• 30 августа 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Удалено администрацией...
А Вам бан за переход на личности.

Думайте дальше, эта тема не пошла, предыдущие в топе были
КартаБезКомиссий• 30 августа 2019
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Клизмочка-фигня, шланг в душе решит проблему быстро и начисто, главное напор посильнее. За пробку
А фантазируют все, не переживайте.
ДелайКак_Я• 30 августа 2019
Думаю, все фантазируют, ну или большинство, как женщин, так и мужчин. И многие жёстко:-) главное, не все фантазии воплощать в реальность. Ведь в фантазиях вы управляете ситуацией, а в реальности вы можете ничего не контролировать. А если очень пугают ваши фантазии, то постарайтесь попасть на приём к сексопатологу, он вам расскажет много интересного:-)
Доль Чекомбана• 30 августа 2019
Даже не буду здесь писать о своих фантазиях)))
Мастурбировать люблю с переодеваниями, макияжем, и пр.