Ms. Откровенность• 10 сентября 2019

Поздравляю! Плачу от счастья! Вы сделали это вместе, ага!

Поздоровляю весь малий бізнес, який голосував за Зекоманду
На сайті Верховної Ради України з’явилися тексти законопроектів №1053 і №1073 щодо використання РРО і там стільки чудового, що я в захваті:
1) РРО (касовий апарат або термінал) повинні будуть використовувати вся платники єдиного податку (які здійснюють реалізацію товарів та послуг за готівку), без залежності від виду діяльності та обсягів (так навіть ті хто надає послуги). Так там є перехідний період але з купою виключень то ж можемо казати що всі.
І головне там з´явився який невідомий програмний комплекс якого ще немає і невідомо коли буде. То ж мова йде не про "РРО в смартфоні", а про звичні РРО - "гробики".
2) Зберігаються всі паперові прибамбаси як то книга, друк Z-звіту (який вицвітає) і за відсутність яких штрафують.
3) Штрафи збільшено до 10 разів. Наприклад якщо не дав чек штраф 150% вартості не пробитого товару АЛЕ не меньше 850 грн. (друге порушення 250% але не менше 1700). Ніякого 1 грн на за перше порушення. Решта штрафів так само зростуть.
4) Вводиться інститут стукачів в законі, називається "кешбек". Якщо громадянин повідомив про порушення йому держава виплачує винагороду 100% вартості товару який він придбав.
Це все якщо коротко.
Враховуючи монобільшість в ВР, проблем з прийняттям я думаю не буде.
Ну шо - здобули? ;) :)
ЗІ. Тепер найцікавіше.
Я майже впевнений що враховуючи попередній досвід з відміною РРО вже навіть після спливу терміну початку використання:
а) ФО-Пи не будуть поспішать їх купувати. Буде як з євробляхерами - до останнього будуть сподіватись, що скасують. І щось почнеться тільки після того як почнуть масово штрафувати.
б) виробники РРО не будуть поспішати з виробництвом касових апаратів. Як результат коли виникне масовий попит буде дефіцит РРО.
ЗЗІ. А ще якщо у вас стоїть РРО ви повинні забезпечити приймання карток, то ж привіт POS-термінал.
Олександр Зарайський
vihola• 11 сентября 2019
Ответ дляФантуля
війну вам нав´язують ваші ’брати’, ми українці, хочемо просто жити вільно, і будувати сильну державу, а не залежати від дядька ПУ
Удалено администрацией...
Cikadas• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
Перепрошую, 202 теми зі словом «мобілізація»
До революції- жодної.
вы специально от коМанды ’Узеленского’ на днях зарегались тут? Чтоб нести ’правду в массы отзеленского’? Днем кнопки, вечером -’ правда’?((
Фантуля• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
Працюю, споживаю, наповнюю бюджет з якого відбудовується Україна.
Так це ви не не на благо держави, а собімна благо, уе ви робили і за часів революції , і після неї) ви просто споживач, пасивний, який дивиться як зручно йому, і якому наплювати на державу і державність. Ви відноситесь до категорії яких ваш Зе назвав проститутками, бо плювати на все, і не маєте ні честі ,ні гордості , ні бажання гордитись .
NNGG• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
Тут теж є.
Які ще у вас будуть до мене запитання?
Я вже двічі ввічливо відповіла.
А ви так і не сказали, чому не виїхали від березня, що стоїть на заваді, на що очікуєте?
А почему именно там? А не в России, например? Ваш лидер всеми силами туда всю страну направляет.
Я свой процесс иммиграции еще в 17 году начала. На наш нарид посмотрела, и поняла. Такого ужаса как этой весной я не ожидала, конечно. Но лишний раз убедилась, что лучше перебдеть. Так что сейчас я жду документы уже.
Санька-4b93• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
Де ви прокльони бачите?
Хоч одне зле побажання?
Тут тільки його послідовники цим наввипередки займаються.
А понятно, ответа таки не будет. Бессмысленный набор фраз про зубожиння и забрали в ато
OldSchool• 11 сентября 2019
Ответ дляZarevna
Не зависимо от вариаций налоговых сумм, факт остается фактом, стригут на каждом шагу (многоуровневое налогообложение). Например, если вы завозите импортный товар, на таможне оставляете 30 %.(я уже не говорю, что это такой гемор, что сюда еще нужно добавить стоимость услуг брокера), +возможный акциз, после этого вы в налоговую платите еще от 20% минималки до 20% с прибыли, ЕСВ, за наемных сотрудников 18%, военный сбор 1,5%. Что не так? Это только факты.Да, не все и не всё платят, но пример я описала и это реальность. Конечно в зависимости от нюансов, процент плавающий, но тем не менее в среднем львиная доля должна быть отдана государству, если по закону . И все эти налоги в итоге платят потребители. А теперь вопрос, что предлагает взамен государство налогоплательщику? И почему не дает выбора, а наоборот ужесточает плеткой? Может не каждый хочет получать пенсию, а хочет сам себе ее обеспечивать? Не всем ведь что-то нужно от государства, но государство требует от каждого. В чем же честность?
Я не буду каметить рассуждение про налоги потому, что: ’Да, не все и не всё платят, но пример я описала и это реальность. Конечно в зависимости от нюансов, процент плавающий’, но насчёт гаек, которые закручивает ЛЮБОЕ государство в мире, все абсолютно понятно - люди везде одинаковые, отдавать свое не хочет никто и нигде. Разница лишь в том, что налогоплательщик получает там и здесь. Грубо говоря, там больше пресс на гражданина, но и все гораздо цивилизованнее, красивее, предсказуемее, спокойнее, что ли; у нас- анархия полная, каждый ’крутится, как может’, от уборщицы, крадущей средства для уборки до депа, крадущего миллионы откатов. С пенсиями тоже все не просто, система дурацкая, вы сейчас не себе деньги откладывайте, а содержите тех, кто уже вышел, ваших родителей, в частности. ЗЫ нашей стране таки нужен диктатор, но я не уверен, что Зе подходит, хотелось бы более патриотического колоритного, интеллигентного и умного преза. Осталось выписать такого из мира розовых единорогов).
Санька-4b93• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
Удалено администрацией...
В смысле?
Фантуля• 11 сентября 2019
Ответ дляСанька-4b93
Ну а как же по другому, а сейчас молода команда, зубожіння не буде)
Санька-4b93• 11 сентября 2019
Ответ дляФантуля
Канешна не будет, тётенька страну нам каааааак видбудуе, деревьями все каааааак засадит и детей как понародит. Никаких шансов зубожиты не останется.
MH Natalya• 11 сентября 2019
Ответ дляМания-Величия
Ох как взбудоражились те,кому есть что скрывать и кто не все платит.
да как же до вас не дойдет - это касается как раз тех, кто платит - это им усложняют как рабочий процесс, так и расходную часть, что приведет у части ФОП к повышению цены, а у других просто закрытие этих предприятий!!! у меня практически пограничное состояние - еще немного и пошлю все на.... буду сидеть дома и заниматься семьей, собой, хобби.... как результат - налогов с меня 0, еще и на биржу пойду, ну урежу часть расходов - оставшимся ФОПам меньше зароботок, так что армия безработных вырастет, пенсионный фонд уменьшится....
MH Natalya• 11 сентября 2019
Ответ дляТебеОноНадось
Нет! Не все! Это проверки! Как ещё донести? Которые приходят с четким указанием ’ без наложенных штрафов не возвращайтесь’. И они будут рыть, и нароют, поверьте.
или еще хуже, у меня свекровь главбух во Львове - приходит один и тот же налоговик - все в идеале, НО - прямым текстом - ’ нужно от вас штраф на ... грн’.... сидят вдвоем и ищут, какое сделать нарушение, чтобы официально нассчитать штраф!!! у меня ФОП ’ на грани’ - на.... мне этот гемор и нервы? закроюсь
OldSchool• 11 сентября 2019
Ответ дляMH Natalya
Это грустно, если рассматривать в частностях, но правильно глобально, сейчас ФОПы бесконтрольные, у меня доходило до полного разрыва трудовых отношений из за того, что подавляющее большинство не хочет оформлять сделки документально, из за того, что не хочет светить оборот, не хочет нести ответственность в случае выявления скрытых деффектов, пересортов итд, хотя по желанию клиента обязаны делать это уже сейчас. А эти: ’не пишите основание платежа’ и прочие детские хитрости? ФОПы = черный налик. Даже странно, что все так долго продолжалось.
MH Natalya• 11 сентября 2019
Ответ дляТамбовский мел
И я вас искренне поздравляю! Наконец-то! Мы стремимся к Европе не только на словах. Свою страну давно пора развивать и приводить в порядок!
Наконец-то можно будет за оказанную услугу спросить , и с перепаленными волосами и обрубанными ногтями не молчать в тряпочку!.ура!!
если до сих пор молчали, то и дальше молчать будете - рабское состояние оно такое, за полгода не проходит
Мариш_ка• 11 сентября 2019
Ответ дляNoName28
Шта это за ретранслятор Раися24 українською ?
Для убедительности на мові ? Не убеждает. Ваши тезисы - это ретрансляция запоребрековской пропаганды. Расскажите еще, как Порошенко начал войну - а мы послушаем :)))
То Политейка трудится)))) Толлько с акка-клона)))
vihola• 11 сентября 2019
Ответ дляNNGG
А, ну тоді чудово, що чекаєте на документи.
А в темі цій що поробляєте?
На форумах нової Батьківщини не завязується спілкування?
Мариш_ка• 11 сентября 2019
Ответ дляNoName28
Вот тут про вашего зебуина - коротко и ясно: собственно ничего не прибавить ни убавить....
Судя по всему, на полное разложение государства уйдет пол-годика, не больше - уж больно резва начали....
https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/33...
+10000000000
Хроніка зливу України
Я раніше думав, як нам можуть впарити ОРДЛО разом з російськими військами після 5 років війни. А тепер розумію, як це зроблять. Спочатку будуть такі ходоки, як на відео, які будуть показувати, що в ОРДЛО такі ж люди, як і у нас. Потім підключаться ’українські’ журналісти, які будуть їздити до ОРДЛО та знімати ’звичайних’ людей, їх історії. З цих історій буде випливати, що ’нас поссорили политики’, ’нам нечего делить’. А головне в цих сюжетах, ви жодного разу не побачите російського військового або танка. Це будуть звичайні господині, які частуватимуть ’журналістів’ борщем та варениками і українською мовою будуть розповідати про важку долю. Після місяців трьох промивання мізків, нарід сам захоче, щоб цим знедоленим надали особливий статус. Потім проведуть вибори і цілком імовірно, оберуть не польового командира, а якогось майора ФСБ, якого ніхто і ніколи не бачив в очі. Скажуть, що це наш місцевий господарник. І так тихою сапою ми під аплодисменти наріду отримаємо російський анклав.
https://ibigdan.livejournal.com/24079612.html
vihola• 11 сентября 2019
Ответ дляMH Natalya
Маєте на меті злякати когось тим, що закриєтесь?
Чи просто поскаржились?
Мариш_ка• 11 сентября 2019
Ответ дляViktoria_St
Милочка, а надо было вам отдать? Много в бюджет положил Педя? Педя на бюджет положил, как и на страну, а такие как вы по нему вопли разводят.
Сколько Петя вложил - есть в официальных задекларированных отчетах компаний. Как и зарплаты, налоги и прочее.
А это так, навскидку, особо не выискивая
Общий бюджет строительства и обустройства жилого дома для военнослужащих площадью 1200 кв. м в Калиновке составляет 37 211 998 грн.
Это уже второй дом для военнослужащих, построенный корпорацией Roshen, в рамках благотворительного проекта.
https://biz.liga.net/all/all/press-release/roshen-...
Мариш_ка• 11 сентября 2019
Ответ дляKalyna007
Почитала всі ваші коментарі у цій темі і скажу, що ганьбитесь тут, пані, ви. І я зовсім не про мову. Людина, яка має хоча б якесь критичне мислення, а не тупо повторює заїжджені фрази з телевізора і серіалів, навряд чи б написала, що майданили за Порошенка, Крим і Донбас втратили через Порошенка, доллар і комунальні туди ж до купи. І така людина навряд чи б говорила, що все, що відбувається зараз, це ’просто чудово’.
З останнього, наприклад, наші зелені депутати більше не планують продовжувати закуповувати ліки через міжнародні організації, що не тільки значно здешевлювало їх, але й було таким собі хорошим гарантуванням якості. Хочете знову колоти вакцини сина Богатирьової? Ви ж пам´ятаєте, коли і через які випадки (точніше чиї вакцини) в нас масово почався антипрививочний рух? Все повернеться, сьогодні в першому читанні уже проголосували.
Чи про те, що згортається децентралізація, прийнята попередньою владою, за якою периферія нарешті змогла залишати зароблені кошти на свій розвиток, а не віддавати усе в центр, і, як наслідок, багатьом маленьким громадам це дало поштовх, ви теж не в курсі? Чи в курсі і відносите це до ’просто чудово’?
А те, що сьогодні зелені вирішили розпустити ЦВК, яка провела чесні вибори (ні в кого ж претензій немає?), готуючись таким чином до місцевих виборів, щоб повністю все підібрати під себе, це теж для вас ОК? Не бачите у всьому тому, що відбувається, шлях до авторитаризму?
Дискутувати з вами не буду, можете мені не відповідати. Але наступного разу, коли розказуватимете які попередники були падлюки і як у нас все зараз зашібісь, подумайте про те, що можете виглядати, м´яко кажучи, смішно, а по факту, просто тупо.
Вибачте.
Хотите прикол? Советником зе-министра За стала подельница Богатыревой как раз по вакцинам
Волшебная лампа• 11 сентября 2019
надо же переполошились советчицы-миллионершы из-за каких-то там фопов
ну а остальное не плачьтесь ваши лантухи бу в продавалке никто налогом не обложит!
Ме-лисса• 11 сентября 2019
Ответ дляMs. Откровенность
Планирую ФОП открыть, деятельность- стукачество. Пойду на маникюр, мастер чек не выдаст, я хлоп в налоговую и мне 100% стоимсоть услуги дадут, 400 грн.
Ну что вас возмущает? У меня ребенок танцует. Вся оплата налом. Тренер налоги не платит. Таких миллионы по стране. Хотите хорошо жить и не занимать у других стран, хотите быть реально Незалежними - учитесь платить налоги и не покрывайте тех, кто хочет всё от страны, но так, чтобы ему это в копейку лично не стало.
П.С. моя компания платит все налоги и работает по-белому. И это нормально для любой европейской страны.
Мариш_ка• 11 сентября 2019
Ответ дляCikadas
То - Политейка-многостаночница)))
NNGG• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
А в темі цій що поробляєте?
Общаюсь, как и вы.
Так почему Европа? Ведь росия так хороша?
Мариш_ка• 11 сентября 2019
Ответ дляФантуля
І які паразитують, вижавають за рахунок тих, кому не байдуже, і у кого є власна гідність
vihola• 11 сентября 2019
Ответ дляФантуля
Удалено администрацией...
Фантуля• 11 сентября 2019
Ответ дляМариш_ка
Это уже не прикол, это уже стабильность...что вы понимаете, это молодая команда с бубочкой во главе .
Zarevna• 11 сентября 2019
Ответ дляУточка
Вы пытаетесь убедить, что государство мало денег требует, нужно больше, да пожестче с диктатором у руля? Ну будете отдавать больше, кормить раздутые контролирующие органы, без права на помарку. И так каждый похудеет до самых необеспеченных. Цель? Что бы что? Да и кстати вы загнули с ’гаек, которые закручивает ЛЮБОЕ государство в мире’. Не любое. И об этом уже говорили.
Фантуля• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
Удалено администрацией...
Чому ви свій побут, своє звичне життя , називаєте гордо Будую державу?))))
Мариш_ка• 11 сентября 2019
Ответ дляФантуля
Ну, тут еще большой вопрос, кто с ’бубочкой’: те, кто проголосовал, или те, кого выбрали. Я лично сомневаюсь, что вторые)))
vihola• 11 сентября 2019
Ответ дляNNGG
Общаюсь, как и вы.
Процитуйте спочатку де я стверджувала, що Росія хороша.
Я нікого з них не демонізую, не ідеалізую і одночасно нічого хорошого від Європи з Росією не очікую.
Проти Європи нічого не маю, але не ціною тисяч життів, покалічених доль мільйонів. Мені таке «світле майбутнє» не потрібне, воно в мене було до вашої революції і тепер є.