Ms. Откровенность• 10 сентября 2019
Поздравляю! Плачу от счастья! Вы сделали это вместе, ага!
Поздоровляю весь малий бізнес, який голосував за Зекоманду
На сайті Верховної Ради України з’явилися тексти законопроектів №1053 і №1073 щодо використання РРО і там стільки чудового, що я в захваті:
1) РРО (касовий апарат або термінал) повинні будуть використовувати вся платники єдиного податку (які здійснюють реалізацію товарів та послуг за готівку), без залежності від виду діяльності та обсягів (так навіть ті хто надає послуги). Так там є перехідний період але з купою виключень то ж можемо казати що всі.
І головне там з´явився який невідомий програмний комплекс якого ще немає і невідомо коли буде. То ж мова йде не про "РРО в смартфоні", а про звичні РРО - "гробики".
2) Зберігаються всі паперові прибамбаси як то книга, друк Z-звіту (який вицвітає) і за відсутність яких штрафують.
3) Штрафи збільшено до 10 разів. Наприклад якщо не дав чек штраф 150% вартості не пробитого товару АЛЕ не меньше 850 грн. (друге порушення 250% але не менше 1700). Ніякого 1 грн на за перше порушення. Решта штрафів так само зростуть.
4) Вводиться інститут стукачів в законі, називається "кешбек". Якщо громадянин повідомив про порушення йому держава виплачує винагороду 100% вартості товару який він придбав.
Це все якщо коротко.
Враховуючи монобільшість в ВР, проблем з прийняттям я думаю не буде.
Ну шо - здобули? ;) :)
ЗІ. Тепер найцікавіше.
Я майже впевнений що враховуючи попередній досвід з відміною РРО вже навіть після спливу терміну початку використання:
а) ФО-Пи не будуть поспішать їх купувати. Буде як з євробляхерами - до останнього будуть сподіватись, що скасують. І щось почнеться тільки після того як почнуть масово штрафувати.
б) виробники РРО не будуть поспішати з виробництвом касових апаратів. Як результат коли виникне масовий попит буде дефіцит РРО.
ЗЗІ. А ще якщо у вас стоїть РРО ви повинні забезпечити приймання карток, то ж привіт POS-термінал.
Олександр Зарайський
Це все якщо коротко.
Ну шо - здобули? ;) :)
ЗІ. Тепер найцікавіше.
Олександр Зарайський
Ответ дляФантуля
вюКиїв призупинив процес розірвання двосторонніх угод з Росією, ініційованих за Петра Порошенка. Та ж ситуація спостерігається з договорами, учасницею яких є Україна в рамках СНД, пише російське видання «Коммерсантъ» з посиланням на дипломатів у МЗС РФ.
В стойло товарищи!)
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 11 сентября 2019
Ответ дляViktoria_St
Милочка, а надо было вам отдать? Много в бюджет положил Педя? Педя на бюджет положил, как и на страну, а такие как вы по нему вопли разводят.
Много. В бюджет положил Порошенко и его компании. Вы так бесталанно уходите от ответов
Ответ дляKalyna007
Почитала всі ваші коментарі у цій темі і скажу, що ганьбитесь тут, пані, ви. І я зовсім не про мову. Людина, яка має хоча б якесь критичне мислення, а не тупо повторює заїжджені фрази з телевізора і серіалів, навряд чи б написала, що майданили за Порошенка, Крим і Донбас втратили через Порошенка, доллар і комунальні туди ж до купи. І така людина навряд чи б говорила, що все, що відбувається зараз, це ’просто чудово’.
З останнього, наприклад, наші зелені депутати більше не планують продовжувати закуповувати ліки через міжнародні організації, що не тільки значно здешевлювало їх, але й було таким собі хорошим гарантуванням якості. Хочете знову колоти вакцини сина Богатирьової? Ви ж пам´ятаєте, коли і через які випадки (точніше чиї вакцини) в нас масово почався антипрививочний рух? Все повернеться, сьогодні в першому читанні уже проголосували.
Чи про те, що згортається децентралізація, прийнята попередньою владою, за якою периферія нарешті змогла залишати зароблені кошти на свій розвиток, а не віддавати усе в центр, і, як наслідок, багатьом маленьким громадам це дало поштовх, ви теж не в курсі? Чи в курсі і відносите це до ’просто чудово’?
А те, що сьогодні зелені вирішили розпустити ЦВК, яка провела чесні вибори (ні в кого ж претензій немає?), готуючись таким чином до місцевих виборів, щоб повністю все підібрати під себе, це теж для вас ОК? Не бачите у всьому тому, що відбувається, шлях до авторитаризму?
Дискутувати з вами не буду, можете мені не відповідати. Але наступного разу, коли розказуватимете які попередники були падлюки і як у нас все зараз зашібісь, подумайте про те, що можете виглядати, м´яко кажучи, смішно, а по факту, просто тупо.
Вибачте.
ця ’панянка’ чи може ’товарищ’, швидше за все живе не в Україні.
Татьяна 14• 11 сентября 2019
Пакращання для прастого нарида! Толи еще будет! Слышали, Путч в декабре? Думаю вазелиновые его в ноябре сами начнут, когда первые платежки без субсидий получат!
я в фб состою в группе желающих иммигрировать. Там очень много участников, и каждую неделю точно попадаются желающие свалить в Украину из России. В обратном направлении еще ни одного не видела, хотя группа интернациональная. Ищут корни, интересуются, как переехать вслед за мужем/женой... надо им написать, пусть не торопятся, гггг....скоро тут будет филиал их страны.
Ответ дляФантуля
Ловили в АТО, цю страшилку розказуйте своїм внукам, я живу в Україні поки.
Від першого березня 2014 року, буквально 150 тем за пошуком «мобілізація»
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/Мобилизация/6
Там все є. Весь біль, переживанння, страхи і навіть бравада деяких громадян України. Хто був у комі в цей час, може перечитати.
Ответ дляNNGG
А чому лише у групі?
Від березня можна було давно вже емігрувати.
Ответ дляNoName28
Афигеть....комисарша в кожанке будет мне, ФОПу с 1998 года рассказывать о том, что я минимизирую, а не работаю.
p.s. вы хоть собачу буду в своей жизни построили ? :))))
Я искренне ностальгирую по временам, когда можно было заплатить максимальную ставку в 200грн и делать буквально что угодно, чепистами были оформлены все, но это изначально была временная мера, которую в последствии ни у кого не хватило яиц прикрыть. Теперь хотя бы урегулируют. И уж вам то, ’заслуженному ФОПУ’, наверняка знакома ситуация, когда берут одну единицу белого товара для прихода на, в лучшем случае, 10 бездоковых, наверняка вы видели эти коробки чёрного налика в оптовых складах, которые делают разрешённый годовой оборот за месяц итд. Бедные, несчастные, очень вас жаль теперь)
Ми казали, що єдина можливість для Києва вести переговори, якщо люди дійсно чимось незадоволені – це мати легальних представників цих регіонів: Луганської частини та частини Донецької області. Для цього – ми впевнені – і ми вимагаємо цього – ці люди були обрані і обрані законно. Яким чином нам це обрати – нам треба провести вибори. Ми готові зараз розробити закон, який дозволить, враховуючи певні відмінності, які існують в законах і в проведенні виборів на території всієї України і в усіх частинах, ми готові розробити цей закон, узгодити його і згідно з цим законом терміново розпочати вибори, щоб отримати бажано цього літа вже легітимних представників Луганська та Донецька, щоб з ними вести переговори про подальший крок за кроком вирішення безпекової, економічної і всіх інших частин ситуації’, - вважає Вадим Пристайко.
Ответ дляvihola
Страх , біль, переживання - це не ловили в АТО, це перелякані 73% і мизамирлюбоюціною
Ответ длямиссДавеча
Украина занимает 39 место в рейтинге по расходам на оборону (напоминаю, Россия 6)) Если б кому то чо-то было надо, то уж б давно в лоно попали.) Принятие этих законопроектов, это как раз движение в сторону Европы. Европейская практика ведения бизнеса.)
И вы, типа, верите в ’это’?
Ответ дляУточка
Что это за бред? Давайте уже все вываливайте что знаете, ну там ,военный сбор, налог на прибыль, акцизы и другие умные слова. Это фигня, что одни платятся физлицами, другие юриками, имеют различные базы налогообложения, могут как применяться так и отсутствовать в зависимости от товара или услуги итд Кому нужны эти тонкости, право же) Складываем все, что найдём с таким значком - % в конце, складываем, орем:’ЗРАДААА’) ЗЫ давно пора. Фопы - это уже давно инструмент минимизации, а не форма работы.
Не зависимо от вариаций налоговых сумм, факт остается фактом, стригут на каждом шагу (многоуровневое налогообложение). Например, если вы завозите импортный товар, на таможне оставляете 30 %.(я уже не говорю, что это такой гемор, что сюда еще нужно добавить стоимость услуг брокера), +возможный акциз, после этого вы в налоговую платите еще от 20% минималки до 20% с прибыли, ЕСВ, за наемных сотрудников 18%, военный сбор 1,5%. Что не так? Это только факты.Да, не все и не всё платят, но пример я описала и это реальность. Конечно в зависимости от нюансов, процент плавающий, но тем не менее в среднем львиная доля должна быть отдана государству, если по закону . И все эти налоги в итоге платят потребители. А теперь вопрос, что предлагает взамен государство налогоплательщику? И почему не дает выбора, а наоборот ужесточает плеткой? Может не каждый хочет получать пенсию, а хочет сам себе ее обеспечивать? Не всем ведь что-то нужно от государства, но государство требует от каждого. В чем же честность?
Ответ дляNoName28
И кстати: кто как не зебуин так громко орал об офшорах нехороего порошенко ?? А сам делает тоже самое....Чем же он отличается от порошенко ??? Да ничем. Просто тупой полностью, косноязычный и необразованный. Тоесть китайская подделка порошенко
китайська бурулька від параші(( Але зовсім не ’ китайская подделка порошенко’((((
Ответ дляViktoria_St
Почему он должен их закрывать? В моем понимании в офшорах прячут незаконно заработанные деньги. Если у Зе это указанно в декларации, значит таки честным трудом заработал. Или вы предлагаете в наши банки положить?
вы хоть уточните, что такое деньги в оффшорах разных дельцов для страны(