Ms. Откровенность• 10 сентября 2019
Поздравляю! Плачу от счастья! Вы сделали это вместе, ага!
Поздоровляю весь малий бізнес, який голосував за Зекоманду
На сайті Верховної Ради України з’явилися тексти законопроектів №1053 і №1073 щодо використання РРО і там стільки чудового, що я в захваті:
1) РРО (касовий апарат або термінал) повинні будуть використовувати вся платники єдиного податку (які здійснюють реалізацію товарів та послуг за готівку), без залежності від виду діяльності та обсягів (так навіть ті хто надає послуги). Так там є перехідний період але з купою виключень то ж можемо казати що всі.
І головне там з´явився який невідомий програмний комплекс якого ще немає і невідомо коли буде. То ж мова йде не про "РРО в смартфоні", а про звичні РРО - "гробики".
2) Зберігаються всі паперові прибамбаси як то книга, друк Z-звіту (який вицвітає) і за відсутність яких штрафують.
3) Штрафи збільшено до 10 разів. Наприклад якщо не дав чек штраф 150% вартості не пробитого товару АЛЕ не меньше 850 грн. (друге порушення 250% але не менше 1700). Ніякого 1 грн на за перше порушення. Решта штрафів так само зростуть.
4) Вводиться інститут стукачів в законі, називається "кешбек". Якщо громадянин повідомив про порушення йому держава виплачує винагороду 100% вартості товару який він придбав.
Це все якщо коротко.
Враховуючи монобільшість в ВР, проблем з прийняттям я думаю не буде.
Ну шо - здобули? ;) :)
ЗІ. Тепер найцікавіше.
Я майже впевнений що враховуючи попередній досвід з відміною РРО вже навіть після спливу терміну початку використання:
а) ФО-Пи не будуть поспішать їх купувати. Буде як з євробляхерами - до останнього будуть сподіватись, що скасують. І щось почнеться тільки після того як почнуть масово штрафувати.
б) виробники РРО не будуть поспішати з виробництвом касових апаратів. Як результат коли виникне масовий попит буде дефіцит РРО.
ЗЗІ. А ще якщо у вас стоїть РРО ви повинні забезпечити приймання карток, то ж привіт POS-термінал.
Олександр Зарайський
Це все якщо коротко.
Ну шо - здобули? ;) :)
ЗІ. Тепер найцікавіше.
Олександр Зарайський
Ответ дляУточка
Я искренне ностальгирую по временам, когда можно было заплатить максимальную ставку в 200грн и делать буквально что угодно, чепистами были оформлены все, но это изначально была временная мера, которую в последствии ни у кого не хватило яиц прикрыть. Теперь хотя бы урегулируют. И уж вам то, ’заслуженному ФОПУ’, наверняка знакома ситуация, когда берут одну единицу белого товара для прихода на, в лучшем случае, 10 бездоковых, наверняка вы видели эти коробки чёрного налика в оптовых складах, которые делают разрешённый годовой оборот за месяц итд. Бедные, несчастные, очень вас жаль теперь)
Я услуги оказываю, информационные: ойтишнеке мы - так что про коробочки мне мало что известно. Но известно только одно: меня не трогали при кучме, даже при хряке меня не трогали, при порошенко ни звука государство в мою сторону не издало. Не дай Бог зебуин хоть рыпнется в мою сторону....
Ответ дляNoName28
Отхлестаешь его шнуром от мышки или отшлепаешь клавой?)
Ответ дляФантуля
Чому ви свій побут, своє звичне життя , називаєте гордо Будую державу?))))
Бо я працюю, створюю, сплачую в бюджет, активно споживаю. Щоб задовільнити мої потреби працює багато людей, отримують зарплату, прибуток, годують свої сім’ї, мають можливість будувати будинки, садити дерева, народжувати. Ми генеруємо енергію, конвертуємо її в товари, послуги, кошти, обмінюємось, підтримуємо пенсіонерів, соціально незахищених, бюджетників.
Так все функціонує.
А яка користь з людини, яка з дня на день планує емігрувати чи закрити бізнес і чекати на соціалку. Що вона будує?
Так все функціонує.
Lampochka_05• 11 сентября 2019
Ответ дляvihola
Удалено администрацией...
Кажіть за себе, нічого розписуватись за когось.
Ответ дляvihola
Так все функціонує.
Гєраіня :))))
Так хто війну почав ?
Ответ дляZarevna
Вы пытаетесь убедить, что государство мало денег требует, нужно больше, да пожестче с диктатором у руля? Ну будете отдавать больше, кормить раздутые контролирующие органы, без права на помарку. И так каждый похудеет до самых необеспеченных. Цель? Что бы что? Да и кстати вы загнули с ’гаек, которые закручивает ЛЮБОЕ государство в мире’. Не любое. И об этом уже говорили.
Как ни странно, но за те, почти 20 лет, что я работаю, самые хорошие времена были при Яныке). Четкие схемы, понятные правила и контроль за их исполнением, только деньги шли не в бюджет). А налоговая ходила всегда и при всех, они всегда имели план и любые плановые проверки заканчивались согласованным штрафом за какие то ’пропавшие первичные документы’ , вполне подьемным.
У нас налоговый рай, чего думаешь ойтишниге не улетают в тёплые края, а мучаются дома?) Там и стучат, и садят, и безнал сплошной, и непрямые методы налогообложения, а о полномочиях фискалов я просто промолчу)
Ответ дляvihola
Процитуйте спочатку де я стверджувала, що Росія хороша.
Я нікого з них не демонізую, не ідеалізую і одночасно нічого хорошого від Європи з Росією не очікую.
Проти Європи нічого не маю, але не ціною тисяч життів, покалічених доль мільйонів. Мені таке «світле майбутнє» не потрібне, воно в мене було до вашої революції і тепер є.
надо ли понимать, что покалеченые доли миллионов - это про Европу было? Если да, тогда мой вопрос актуален. Как же вы можете налогами такой кровожадный союз содержать?
i.ne.govori• 11 сентября 2019
Ответ дляУточка
Не улетают, но активно грозятся улететь. Вот еще чуть-чуть и...
Ответ дляУточка
У нас недалеко гнездо таких орлов, питаемся ланчами в одном месте, в жизни вы как то гораздо скромнее, более робкие что ли)
Я ? вы меня с кем-то путаете :)))
Ну ладно, не сервер - это я загнула, а вот кулер зебуину в анус - самое то: пусть мозги проветрит
Ответ дляNNGG
Ви щось з пальця постійно смокчете, а висмоктати ніяк не можете.
Європа не калічила долі мільйонів в Україні. Частина українців настільки хотіла в залежність до Європи, що зробила зі своєї країни руїну.
При цьому, Європа конкретно навіть не кликала, нічого не обіцяла. Самі собі мультики якісь намалювали.
Ответ дляvihola
Хто війну почав ?
Чий Крим ?
путін - хто ?
Чий Крим ?
путін - хто ?