БЦАшка• 15 сентября 2019
Хто носить брошки - де купуєте?
Під один наряд потрібна брошка. Не золото. У холодних тонах, можливо з рожевим декором. Як виявилося, купити елегантну брошку - велика проблема. У продажу або блискучі, розцяцьковані аплікації, або старомодний вінтаж радянських часів. Хто бачив цікаві моделі, поділіться, будь ласка, координатами.
Помогалочка• 15 сентября 2019
’старомодний вінтаж радянських часів’ - это шедеврально))) вы. хоть, смысл этих слов понимаете?
БЦАшка
• 15 сентября 2019
Ответ дляПомогалочка
Я то розумію, а продавці, схоже, - ні. Це ж я їх копіюю. По суті щось порадите?