Ms. Сама прямота• 22 сентября 2019
Кум та кума
Дівчата, сижу собі думаю думаю, і вирішила тут запитати
А є у кого-сь приклади того, що кум та кума, які хрестили одну дитину, потім відносини якісь там закрутили?
Є в мене такий один приклад у житті, це хрещені моєї племінниці
Вони спочатку були знайомими, а потім вже одружилися і спільна дитина в них є
Я чула що це великий гріх, але все ж таки цікаво знати
P.S. Я заміжня, є чоловік та діти
Ответ дляMs. Сама прямота
Я от чого питаю
Хрестили ми свою дитину
Хрещена моя подруга років з 15 знайомі
А хрещеного ми мало знаємо, мій чоловік запросив свого знайомго с роботи, тобто я його знаю не дуже добре, а чоловік так собі
Начебто він одружений, запрошували разом з дружиною, але сказав, що будет сам
Я питаю свого, де його дружина, а мій і каже ніколи не бачив її, якось дивно, він завжди у своїх батьків лопомагає, може в нього і немає її. Чоловік соромиться запитати сам
Так, я до чого, в мене не хватає сміливості записати, куме, де твоя дружина?
Я б йому куму зісватала
Щось дивлюся на фото, а вони такі на фото гарні )))
Хрестили ми свою дитину
Хрещена моя подруга років з 15 знайомі
Я б йому куму зісватала
Зачем брать в окрестных малознакомого человека про которого ничего не знаете ?
Ms. Сама прямота
• 24 сентября 2019
Ответ дляМиззери
Ну ось так вийшло, більше не було ніяких варіантів,кого запросити хрещеним. Чоловік зв´язок з цим хлопцем підтримував навіть після того, як вони перестали працювати на одному виробництві. Чоловік абсолютно нормальний, тихий такий, дуже вихований.
Запретный фрукт• 25 сентября 2019
Ответ дляАрина85
Увы, батюшки часто безграмотны
А кто для Вас ’грамотен’?
Запретный фрукт• 26 сентября 2019
Ответ дляАрина85
В первую очередь Священное Писание. Есть грамотные батюшки, есть литература ( серьезная, например Церковное Право, Владислава Цыпина) постановления соборов
А не сарафанное радио и Служба ОБС
И что там написано по этому вопросу?
Ответ дляЗапретный фрукт
И что там написано по этому вопросу?
В церковном праве четко обозначено кто кому кто. Вступать в брак не могут папа с крёстной и мама с крёстным, крестные между собой могут, более того в некоторых православных странах ( точно не помню , но вроде Греция, Болгария) даже принято брать в крестные семейную пару.
А вот дети крёстных с их кнестниками не могут вступать в отношения.
Но если уже случилось , то следует помнить что никто не безгрешен!