Веснушка• 01 октября 2019

Нардеп Тищенко попросив у поліцейських захисту від жінок, які до нього "торкалис

Народний депутат від "Слуги народа" Микола Тищенко просив поліцейських захистити його від учасників мітингу підприємців під Офісом президента у Києві.

Про це йдеться у відео сюжеті UA: Перший.

На відео Тищенко в оточенні людей на камеру спочатку заявив, що "нічого не боїться" і готовий "зі своєю командою змагатися за права".

Потім, коли кілька жінок взяли його за руку і попросили підтримати їх у Верховній Раді, Тищенко обурився, що прийшов поспілкуватися з громадою, а йому "навіть слова не дали".

"Це ( акція – ред.) спровокована під Адмінстрацією президента не знаю на чий бік", - сказав він.

Після обурення жінок, Тищенко звернувся до поліцейських, щоб ті розібралися із жінками, як "чіпали" його і "штовхали".
"Можна народного депутата… не штовхати у спину і не хапати за руки. Ви можете розібратися? Ось одна жінка і ось друга… Ви можете з’ясувати хто це?", - сказав Тищенко.

У відповідь жінки почали говорити, що з нардепів вже зняли недоторканність і їх можна торкатися.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/1/7227809/
автор Веснушка • 01 октября 2019

Кондуктор автобуса• 01 октября 2019
не поняла, оцей куховар вже нардеп?
Дело было давно• 01 октября 2019
Он у меня вообще вызывает стойкой отвращение.
Хамит журналистам, боится женщин
Нафига было в публичные люди идти?
Бидоня, потрогали его!
Дело было давно• 01 октября 2019
Ответ дляКондуктор автобуса
не поняла, оцей куховар вже нардеп?
а вы не знали?))))) Слуга народа теперь!!!!
Мамзелькин• 01 октября 2019
позорище просто, а ещё нравился мне
Жена брата Админа• 01 октября 2019
наш народ за чёрта лысого бы проголосовал,если бы он баллотировался от ’слуги народа’
Дело было давно• 01 октября 2019
Ответ дляМамзелькин
позорище просто, а ещё нравился мне
мне кажется, это один из примеров, когда людей меняет власть (или ощущение власти)
Кондуктор автобуса• 01 октября 2019
Ответ дляДело было давно
не знала.
Тоді ще не вистачає цирк Кобзова для повної ідилії у ВР
Мамзелькин• 01 октября 2019
Ответ дляДело было давно
не пойму, ну чего человеку не хватает, рестораны, съёмки в шоу, ну нет нужно припереться в политику

Стервочка• 01 октября 2019
не перевариваю этого мудака, но и профессиональными митингувальщиками давно пора заняться, из-за продажных митингующих никто уже и не обращает внимания на акции протеста.
Маруська Му• 01 октября 2019
Какое же оно блевотное. На роже написано бандюган, биографию ничем не скроешь..
Оно само купилось• 01 октября 2019
Он депутат?
Ужас, он вообще больной, мог бы сам себя ахнул так собой озабочен
Утренняя зорька• 01 октября 2019
Ответ дляВеснушка
ненормальные, торкаться депутатов, фу
landysh7@• 01 октября 2019
Нардеп від ’Слуги народу’ Микола Тищенко не зміг відповісти на питання журналіста, тому порадив їй ’попити води’ і додав, що вона не має права його перевіряти.

Джерело: Twitter ’Радіо Свобода’.

Деталі: Журналіст запропонувала Тищенку і його колезі Артему Культенку пройти невеликий тест на знання міністрів, за призначення яких вони голосували.
Слуги народу’ не змогли відповісти на питання, хто зараз очолює Міністерство охорони здоров´я

’Дівчино, ви сьогодні це питання задавали 50 разів усім моїм колегам. Для чого ви це робите, яка ваша ціль?’ - спитав Тищенко.

Журналіст пояснила, що багато людей закидають ’Слузі народу’, що вони голосують, але не читають, за що голосують. А оскільки нардепи нещодавно призначали новий уряд, то мали б знати, кого ж вони підтримували.

На це Тищенко набрав у склянку води і сказав: ’Попийте водички, вам корисно’.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/20/7226846/
landysh7@• 01 октября 2019
Культенко заявив, що ’з радістю давав би коментарі журналістам’, але не розуміє, навіщо йому ставлять такі питання.

Нардепи запевняли, що читають закони, тому журналіст сказала, що хоче це перевірити.

’А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?’, - сказав Тищенко.

Журналіст сказала, що вона представник ЗМІ, і що завдання ЗМІ контролювати владу. Тищенко на це нічого не відповів, а просто пішов.

Радіо Свобода
✔
@radiosvoboda
«Слуги народу» Микола Тищенко та Артем Культенко, здається, не люблять відповідати на запитання журналістів
ЯвсёМогу-ЯвсёУмею• 01 октября 2019
скажите- вы Тищенко воспринимали серьезно? а как депутата? разве это можно реально серьезно принимать подобный фарс7
Я Вас не боюсь• 01 октября 2019
Ответ дляДело было давно
Да ничего там не меняет - как был хамоватым быдлом,ю так и есть
ЯвсёМогу-ЯвсёУмею• 01 октября 2019
Ответ дляМаруська Му
не оскорбляйте бандюганов..они Тищенко не примут в свою ряды
Я Вас не боюсь• 01 октября 2019
Ответ дляЯвсёМогу-ЯвсёУмею
Можно воспринимать или не воспринимать, но он вполне реальный депутат. Как и вполне реальный президент - клоун. И дело тут вовсе не в восприятии.

автор Веснушка • 01 октября 2019
Ответ дляЯвсёМогу-ЯвсёУмею
ну кто то ж его выбирал себе в депутаты.
ЯвсёМогу-ЯвсёУмею• 01 октября 2019
Ответ дляЯ Вас не боюсь
я вас прошу..только не надо про нынешее дкпутатство- у нас с вами были тоже реальные шансы- только мы не подавалиь в списки
ЯвсёМогу-ЯвсёУмею• 01 октября 2019
Ответ дляВеснушка
девочки, простите. ну когда вы уж повзрослеете и перестанете наивничать?
автор Веснушка • 01 октября 2019
Ответ дляЯвсёМогу-ЯвсёУмею
я понимаю что хоть за черта лысого лишь бы зеленый был, пусть теперь смотрят на свой выбор.
Едимнаморе• 01 октября 2019
Корона выросла )))))
Неожиданно Быстро )))
Вероятненько• 01 октября 2019
Ответ дляДело было давно
Хамит журналистам, боится женщин
Нафига было в публичные люди идти?
Бидоня, потрогали его!
смешно
коля оболонский
бандюган
потом повар
ныне нардеп
епта элита
Вероятненько• 01 октября 2019
Ответ дляЯвсёМогу-ЯвсёУмею
Издание ’Наш Киев’ уточняет, что в бурные 90-е Тищенко был связан с ОПГ Савлохи. И ушел из ’команды’ со скандалом.

’Позднее он со скандалом вылетел из данной группировки. После ухода Тищенко длительное время пользовался услугами охраны. При этом он отметил, что Тищенко как не умел, так и не научился честному построению бизнеса. Источник отметил, что на данный момент не все помнят поступки и действия ресторатора, потому что он раскручивает совершенно иной образ’, – говорится в СМИ.

https://antikor.com.ua/articles/311291-vyhodets_iz...
ЯвсёМогу-ЯвсёУмею• 01 октября 2019
Ответ дляВероятненько

я все это знаю не по вашим газетенкам, а лично...не смешите меня
Вероятненько• 01 октября 2019
Ответ дляЯвсёМогу-ЯвсёУмею
вы же писали не возьмут
запамятовали