Рогнеда Карповна• 18 октября 2019
Маме 60 - что подарить?
Не сможем поздравить лично-только скайп, ребенку 2 мес, ехать 600 км, далеко. Что подарить, чем удивить?Обрадовать. Бюджет до 1000 дол
КлараЦеткин• 18 октября 2019
Тёплую парку на зиму, сумочку, поездку, на стоматолога если требуется
Волшебная палочка• 18 октября 2019
косметику, ювелірку і дивно не хотіти поїхати на ДН за всього 600 км., ми за 2000 завжди їдемо
Рогнеда Карповна
• 18 октября 2019
Ответ дляВолшебная палочка
У вас ребенку 2 мес?
Рогнеда Карповна
• 18 октября 2019
Ответ дляВолшебная палочка
Дивно вважати що всi повиннi бути такими скаженими як ви i тащити немовля на один день 1200 км
Волшебная палочка• 18 октября 2019
Ответ дляРогнеда Карповна
У вас ребенку 2 мес?
діти від народження багато їздять
Рогнеда Карповна
• 18 октября 2019
Ответ дляВолшебная палочка
діти від народження багато їздять
Это ваше право мучать ваших детей
Волшебная палочка• 18 октября 2019
Ответ дляРогнеда Карповна
Это ваше право мучать ваших детей
мучити чим? чим менша дитина, тим простіше з нею в дорозі і ніяких змін вона не помічає - спить, їсть, все як вдома
Рогнеда Карповна
• 18 октября 2019
Ответ дляВолшебная палочка
Расскажите кому-нибудь другому, ага?)
Радикальная• 18 октября 2019
Ответ дляВолшебная палочка
Я не розумію мам, які вважають, що брати в таку дорогу у малньку дитину це нормально.
Рогнеда Карповна
• 18 октября 2019
Ответ дляРадикальная
аналогично