Телочка• 25 октября 2019

Проблеми із дитячим садком

Дівчата, допоможіть вирішити ситуацію.
Мені через 2 тижні виходити з декрету на роботу. Дитині 2.11.
З весни дитина ходить на розвивалки в сусідньому домі ввечері з 16 до 19.
З вересня пішла у держ сад, вона там обідає, я о 12 забираю, дома сон, а на 16 веду на розвивалки.
Дитина не хоче ходити у цей держ сад. УЖе 2 тижні ригає там в обід. Вихователь відмовляється залишати її на сон.. типу будить інших дітей і т.п. Я навіть лікаря на днях собі мусіла відмовити, бо вихователь сказала "не залишу і все".
А мені скоро на роботу і уже сил немає.
ПОрадьте, що робити? Цей держ сад 2 км від дому, дуже важко добиратись (так, це найближчий), а розвивалки в сусідньому будинку.
На розвивалки дитина біжить, хоче іти, любить.
Я не хотіла позбавляти дитину розвивалок, думала, що дитина побуде до 16 в садку, а там найняти когось, щоб завів дочку на заняття ці 2 км, а я уже о 19 заберу.
Я не могла планувати лишати дитину на весь день в держ садку, бо, по перше, дитина там не хоче їсти, не їсть, а дома повноцінно обідає, а в садку в 16 дають дуже легку їжу, і вона не витримає до вечора. а по друге, держ сад до 18, а я раніше 19 не зможу з роботи добратись. По третє, дитина дуже любить розвивалки, там ними займаються, а в держ садку навіть гуляють не щодня, не кажучи про розвиток..
Приватний сад за 12 тисяч я не потягну по грошах.. я просто уже плачу, невже це безвихід.
Що б порадили мені?
Шукати приватний садок за 6-8 тис? але біля нас садків менше 10-12 тис грн немає.
Шукати державний біля роботи в центрі і щодня возити туди-назад дитину?
автор Телочка • 25 октября 2019
Ответ дляГрабля
Когда приводите ребенка, посмотрите меню, чем кормят, какой рацион. Если вы дома едите ’лобстеров’, то естественно, ребенку обычная пшеничная каша с котлетой не по душе
зранку молочна каша або риба з пюре картопляним. в обід суп (де плаває одна картопля і морква), з мяса бувають в основному лише котлети з курки. компот. все. після сну лише одна каша в основному і все
КартаБезКомиссий• 25 октября 2019
Ответ дляТелочка
дитина сама говорить: ’не хочу їсти в садочку, фу, хочу дома’))
поясніть, що в неї нема вибору, або їсть, або сидить голодна, в мене і вдома так, ніколи не вмовляю їсти і нічого надзвичайного не виготовлюю
автор Телочка • 25 октября 2019
Ответ дляГрабля
я особливо не виготовлюю дитині.
мясо переважно просто відварюю. супи варю з квасолею, горошком..
сирники ввечері, нічого екстра
Грабля• 25 октября 2019
Ответ дляТелочка
В обед только суп дают?
У нас дают суп, кашу с котлетой мясной/рыбной, салат из капусты или свеклы, хлеб с маслом и чай. На полудник: молочная каша либо булочка с какао, либо сырники с чаем и т.д. Дети только просыпаются, они после обеда и сна, кушать ещё не хотят сильно.
автор Телочка • 25 октября 2019
Ответ дляГрабля
В обед только суп дают?
а біля 18 нічого не дають?
Грабля• 25 октября 2019
Ответ дляТелочка
а біля 18 нічого не дають?
Нет. У нас сад до 18:30, детей в основном забирают к 18:00, сына забирает свекр в районе 17. Ужинает дома.