дитині зараз 2 роки та 5 місяців. Склалась наступна ситуація: дитина завжди тільки зі мною та чоловіком, але любить діток, грається з ними, без проблем.
На разі, я маю вийти на роботу: моя колега переїздить іі я маю повернутиь на своє місце. Якщо я вийду в червні, коли дитині буде три роки-місце не буде збережено за мною. Всі приватні садчки в приватному секторі, а це їхати на марштурці і йти від дороги хв 10, або таксі. А потім на роботу до Києва. Вирішили ми підти в державний садочок, в межах двух хвилин від дому. Ох, завідуюча мені не сподобалась: чия прийшла коли в неї настрою не було, чи я їй теж не сподобалась, ну залишила документи і пішла на знайомство з вихователем.
Основний вихователь -молода дівчина, в неї теж дитина три роки, я так розумію в тій же групі і на підміні вихователь постарше, але підхід має до діток.
Були ми вперше з дитиною на минулому тижні. Він погрався дві години з 10 до 12, потім був о годині і захворів. Сьогодні знову повела, і була вже третій вихователь. Дитина вже на дворі садочку плакала, не хотів роздягатись, вона його забрала і я вийшла. Пройшла круг по садочку і зайшла в групу.Там двері прозорі, але довгий коридор. Мене не видно, але діток мені чути.
Мій плаче, плаче, плаче. Стоїть біля дверей. До нього за півгодини ніхто не підійшов, не загуляв, нічого. Завбрала через 40 хв, охрипшого. Не подумайте, я не яжемать, я розумію діток багато, АЛЕ вихователь з нянею говорили голосно на свої теми, до дітей не дуже. Коли я забирала малого, я запитала, чому не заспокоїли , не відволікли, вона сказала, що я ходила під вікнами і він від йього плакав, і взагалі він не плакав, а грався. Хоча, я стояла біля шкафчиків і чула.
Завтра буде той вихователь що на підміні, та що постарше.
Я панікую. Мені виходити через 2 тині на роботу, а дитина кричить в садочку, ще він там не спав, не їв. Лише сьогодні був 40 хв з яких весь час плакав.
скажіть, я щось не так роблю?
може пошукати інший садочок? блін, я реально не знаю. Я йому пояснюю, що ти пограйся, знайди друзів і мама тебе забере.
Але ніякого прогресу немає.
Вибачте, що так багато написала.
Ще він погано розмовляє, це теж мене турбує.
Лікарі кажуть що нема відхилень від норми, він же все розуміє.
дякую хто дочитав і надіюсь, з боку виднішеви мені щось порадите
скажіть, я щось не так роблю?
Але ніякого прогресу немає.
Вибачте, що так багато написала.
Якщо є можливість - няня. Просто всі пишуть, що адаптація - 2 тижні, але я думаю, що більше, не менше місяця. Тим паче, що дитина ще може хворіти - віруси. Або просіть дідусів/бабусь бути на підміні.
P.S. ж вірогідність того, що дитині не підходять вихователі, можливо, ситуація в іншому садочку це змінить
Aleksakievua• 30 октября 2019
А смысл вам выходить на работу? Помимо адаптации, больничные будут постоянно. Вас отпустят? Есть кому сидеть с ребенком ?
Моя пол года с плачем (воем) в садик ходила. Воспитатели там хорошие, добрые (лично их знаю).
Но ребенок привыкший к маме, ему тяжело расстаться на время.
Привыкнет.
Конечно мне не понравилось, что ваши не успокаивали ребенка.
У нас уводили и завлекали, то рисовать, то играть.
Дети мои пахли духами воспитателя, она их на руки садила и отвлекала чем то.
Привыкнет.
Aleksakievua• 30 октября 2019
Ответ дляnahaka
Я с вами согласна, для таких маленьких , 2 недели мало .
И все зависит от воспитателя. Мало кто будет успокаивать , и переживать за вашего ребенка . Иногда ’ благодарности ’ материальные меняют ситуацию. Но не всегда ..от человека зависит .
Доброго дня.Не треба так панікувати.Я свого сина віддала у державний садочок рівно в 2 роки.1) Не їв 2 неділі нічого,тільки хліб,булку і чай.2)Зразу зранку плакав,не хотів йти,довго вмовляла.3) Я теж ходила під вікнами,стояла в роздягальні, тільки щоб не бачив.Це нормально.І ще,заспокойтеся,хлопчики до 3 років погано розмовляють.В колективі розговориться.
Я навіть годувала вдома вранці,бо не їв у садочку.Купила і принесла горщик зі спинкою,бо боявся сідати на горщик,вони там дорожні пластикові,перекидаються.Забирала після сну.З тих пір,як пішов у садочок,мій син не їсть молочних і манну каші,сирники,не п´є молоко.Пішли на хитрощі,даємо какао.
Алиса Михайловна• 30 октября 2019
....какая работа?.....а то,что помимо морального привыкания к саду,ребенок еще и физически будет привыкать (то есть болеть прямо говоря) Вы не подумали?.
Ответ дляbirdwoman
Зачем под окнами стоять?
Ничего не посоветую. Расскажу свой опыт. Живем в Бельгии. В 3 месяца отдала малого в садик. В первый день спросила можно ли прийти днем и посмотреть как он. Сказали - нет. Если что то будет не так - мы позвоним. Плакал первые раз 5 ( в неделю был 2.5 дня в саду ). Потом всегда с удовольствием ходил в сад. До 2 с половиной лет. С 2,6 ходит в школу ( необязательная, обязательная с 5 лет ). С удовольствием ходит. Хотя говорит тоже плохо. Понимает все что говорят, но сам практически не говорит на нидерландском. Т е никакой адоптации не было вообще. Болезней тоже. Один раз болел в саду. Но насморк здесь не считают болезнью. Дети с соплями идут в сад. И гуляют на улице.
Такого нет - что бы ребенок плакал и никто не подходил к нему. Но - никто бы и маме не разрешил стоять и подглядывать полчаса, на мой взгляд это дичь какая то.
Ответ дляnahaka
в батьків немає змоги допомагати
Ответ дляtisinki
Привыкнет.
от завтра не знаю як його туди вести, откат страшний пішов
Ответ дляasterisk_
це сьогодні вперше так було, якась вихователь на заміні. Я вже думаю за інший садочок
Алиса Михайловна• 30 октября 2019
Ответ дляСтетоскопуло
подумала, керівництво йде на зустріч, лікарняні без проблем і скільки треба
ну да,ну да...)))Вы тут статистику изучили,сколько дней в первый год сада ребенок проводит дома?)))))))))))))
еще маленький он не будет сам заводить друзей в таком возрасте, постоянно говорите мама тебя очень любит и когда ты уходишь в садик очень скучает и обязательно тебя заберет сориентируйте когда после обеда, после игры и т д , привыкнет, мы то же самое проходили в 3 года за неделю начал оставаться на сон, бывают сложные дети единицы но и они адаптировались, главное не делать больших перерывов в посещении
Алиса Михайловна• 30 октября 2019
Ответ дляСтетоскопуло
не зрозуміла
это я к тому,что если у Вас нет помощников,то я не знаю какой работодатель выдержит нескончаемые больничные.А вообще,если у Вас есть цель-выйти на работу.То,че тогда под дверью стоять переживать?..Отвели,а там уже как справятся...