Не за Будка• 31 октября 2019
18 тисяч бюджетников РДА на биржу. Денег нет но вы там держитесь.
Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив про плани уряду скоротити штат районних державних адміністрацій (РДА) на 18 449 штатних одиниць.
культУра• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
А по факту не одні, не другі не шевеляться, поки не отримають відкату.
Нашу адмінстрацію тоді не просто скоротити, а й в тюрму посадити усім складом - весь район зпоганили копаючи бурштин, по результатам ЗНО - в хвості України - а бюджетні гроші на їх утримання тю-тю.
Це як з школами і садочками. Поки є несунчики, доти гроші будуть приймати.
Накрыло-не отпускает• 31 октября 2019
Ответ дляМоре Счастья
ой...у нас в садике 5 вакансий, 2 воспитателя, 2 няни и медработник...всех родителей зава лично зазывает...
...не смешите людей...взятки за минималку...
У нас в школе (700 учащихся) нет медсестры !!!
Потому, что зарплаты смешные.
Сейчас ещё и учителей уравняют с уборщицами - и вуаля, привет 90-тые, математику будет вести трудовик
Потому, что зарплаты смешные.
Олька Модниця• 31 октября 2019
Ответ длякультУра
Не свистіть. Я плачу податки, це відображено і у відомостях. Всі бюджетники отримують зп з податків і фондів, всі бюджетники платять податки. Чиновники, лікарі, вчителі - у всіх них вираховують
Ви на податки гроші принесли з дому принесли? Чи спочатку платники податків наповнили бюджет і з цих грошей оплатили податки?
Смурфетта• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
Бюджетникі - не платять податків, заробітну плату, і відрахування для них у фонди йде з наших податків. Це потрібно чітко розуміти.
Вы с дуба рухнули?
культУра• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
Вам відома така штука як НДС?
Накрыло-не отпускает• 31 октября 2019
Ответ длякураГАЛЯ
А вы знаете что при сокращении 2 оклада выплачивают?
А потом сами же будете ныть что кругом очереди, не достоятся
И их не просто сокращают, а будут реорганизовывать ! Т.е. сначала сократят, выплаты проведут, на бирже люди будут получать 70% от зарплаты, а через полгодика их наберут заново для новой структуры
А многие радуются - злорадствуют
Кривая спроса• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
А платники податків, судячи з Вашої логіки, напевно гроші дома взяли.
Олька Модниця• 31 октября 2019
Ответ длякультУра
Вам відома така штука як НДС?
Та яка різниця чим і як наповнюється бюджет. Факт лиш той що бюджетники повністю на утриманні держави - держава платить їм заробітну плату і платить за них у всі фонди.
Олька Модниця• 31 октября 2019
Ответ дляКривая спроса
Ви знаєте - так.
Колдунья-вещунья• 31 октября 2019
Ответ длякультУра
Вам відома така штука як НДС?
а вам відомо, хто зрештою є кінцевим платником ПДВ?
Накрыло-не отпускает• 31 октября 2019
Ответ дляПодметайло
надіюсь вони за зе голосували
А як же
Як і мої знайомі вчителі, а тепер до Києва поїхали - страйкувати
Зробили це разом
Кривая спроса• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
Вибачте, але Ви не зовсім (або зовсім не) розумієте принципи оподаткування.
Непостоянная постоянность• 31 октября 2019
Хорошие новости! Ещё бы ЦЗ сократили, пенсионные, налоговые и прочие никому не нужные организации
Колдунья-вещунья• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
нажаль, вас тут мало хто зрозуміє. У більшості логіка проста: був оклад 5000, забрали з нього ПДФО - значить налоги сплачено. А те, що по факту це просто повернення частини виділених коштів назад у бюджет - це вже зрозуміти складніше.
Накрыло-не отпускает• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
Ми не жаліємось
Та ми в курсі - епоха ж бідності скінчилась !
Ви й досі в після виборчому екстазі ?
Кривая спроса• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
Ви знаєте - так.
Ну так простіше - не платити податки. Але потім не обурюватися, що в школі потрібно не тільки здавати в Фонди, але й повністю оплачувати навчання Ваших дітей, а це, повірте, буде набагато більше ніж сума податку. Аналогічно з швидкою допомогою, пожежною охороною, поліцією. Про майбутню пенсію або дитячі виплати я взагалі мовчу. Візьмете на це гроші у себе вдома, які зєконмите, неплатячи податків.
Петриківна• 31 октября 2019
Ответ дляНепостоянная постоянность
Для чого? Наразі в Україні це єдині робочі місця. Не думайте, що там мільйони отримують, в основному мінімальна зарплата.
Олька Модниця• 31 октября 2019
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Ви й досі в після виборчому екстазі ?
А ви кожен день пишете скарги в держадміністрації? Кидайте цю грязну справу.
Олька Модниця• 31 октября 2019
Ответ дляКривая спроса
Що до чого? Ви з чого взяли, що я не плачу податки? Чи Вам людину оббрехати як два пальця об асвальт?
Помилуйте мадам• 31 октября 2019
Ответ дляЗвезда в шоке
давно пора. А то сидят бумажки с место на место перекладывают, через губу не переплюнут. Зато вид супер занятых! И, прошу заметить, зп они получают с наших налогов!
И еще футболят простой народ
Ёшки_Матрёшки• 31 октября 2019
Ответ дляПетриківна
В нашем городке это была почти единственная работа. У меня там зарплата минималка. Сейчас сократят, придется на базар продавцом наниматься.
Я Ваша коллега, ситуация та же (((
Ёшки_Матрёшки• 31 октября 2019
Ответ длякураГАЛЯ
Один вообще-то, не пишите ерунду!!!
Кривая спроса• 31 октября 2019
Ответ дляОлька Модниця
Помилуйте мадам• 31 октября 2019
Ответ дляПетриківна
А какая польза от вас?Вот недавно столкнулись с простым вопросом,футболят из кабинета в кабинет,так хоть польза будет на базаре
Помилуйте мадам• 31 октября 2019
Ответ дляТрубоДурочка
эти люди изо дня в день сидят и жопы чешут
Профессионализма ноль обучаемости ноль
Затотажности плюс миллион
Пу ть идут обои клеить
Профессионализма ноль обучаемости ноль
Затотажности плюс миллион
Пу ть идут обои клеить
+100
Кривая спроса• 31 октября 2019
Ответ дляПомилуйте мадам
А потом вообще останетесь один на один со своими вопросами.
Помилуйте мадам• 31 октября 2019
Ответ дляКривая спроса
Так сейчас так и есть,так и решаем сами,вывод гнать давно нужно
Кривая спроса• 31 октября 2019
Ответ дляПомилуйте мадам
И детские, и субсидия, и пенсия сама собой начислится?
Асталависта бэйби• 31 октября 2019
Ответ дляПетриківна
Чтоб там на вас облавы устраивали другие бюджетники- из ДФС и т.п.?