АсобеннАя• 31 октября 2019

Заблокувало лайки і коментарі в інстаграмі. В чому проблема?

В мене сторінка фото мого хобі, 1500 підписників . Приймала участь в лайк таймі. Майже щоденно.
Заблокувало акаунт на тиждень. Не могла писати коментарі і не лайкала нічого
Потім все стало норм.
Я далі приймаю участь. Але старалася не більше 50-60 лайків в годину. Зазвичай вечері пару годинок підряд. Вдень на роботі.
Сьогодні знову вибило, що дію заблоковано...
Чому таке робиться? :(
І чим це грозить? Так як акаунт не накручений, мій, розвиваю самостійно...
автор АсобеннАя • 31 октября 2019
Ну вірніше я тиждень нічого не постила, і не лайкала нічого. Прочитала в інтернеті тиждень сторінку не чипати. Так і зробила.

Ревнивая жена• 31 октября 2019
Инстаграм планирует вовсе отказаться от лайков, привыкайте)
автор АсобеннАя • 31 октября 2019
Давно про це говорять
Але не відміняють :(
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 31 октября 2019
>> 60 лайків в годину.
нафига это надо ?????