Ума Палата• вчера в 07:56
Петиція про дистанційку
А ви б хотіли дистанційку? Щось я не уявляю навчання з таким графіком обстрілів. Мова про Київ.
Перша леді колгоспу• вчера в 20:02
Ответ дляРанковий базар
Категорически против ,полная деградация с этим дистанционным обучением , кто не хочет может сам перейти и никого не трогая , почему все должны страдать
Согласна
Перша леді колгоспу• вчера в 20:03
Ответ дляУма Палата
От я розумію, що дітей неможна самих залишати вдома. Але після ночі в укритті яке може бути навчання? Тут дорослі їдуть дахом. А дитина з незрілою нервоаою системою. Навіть не уявляю
Ви ж самі підтвердили, що дистанційно — то ніяке не навчання
Перша леді колгоспу• вчера в 20:12
Ответ дляМішечок щастя
Да, я бы подписала. И касательно школ, и касательно вузов.
Вузы хоть не трогайте. Ладно на школьников вам все равно, но в вузах люди уж точно планируют использовать свои знания
Перша леді колгоспу• вчера в 20:13
Ответ дляМішечок щастя
Пусть студенты едут в Киев из других городов, чтоб в общагах под обстрелами сидеть?
Так университеты не только в Киеве есть
Перша леді колгоспу• вчера в 20:14
Ответ дляГарні диньки
от мені цікаво. ті, хто так ратують за очне навчання, це ті самі люди, які говорять, що фізика-хімія-біологія в школі нафіг не здалася
Скоріше навпаки
Перша леді колгоспу• вчера в 20:20
Ответ дляГарні диньки
є купа людей, які за дистанційку
звичайно ж, кожен вибирає те, що особисто важливіше. як і я, так і ви
І купа людей проти, то нікому не давати вибору?
Гарні диньки• вчера в 20:40
Ответ дляПерша леді колгоспу
Скоріше навпаки
Скільки людей - стільки й думок
Мішечок щастя• вчера в 21:06
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В таком случае искренне желаю что б вас и ваших детей в будущем лечил врач который учился дистанционно, учил преподаватель который учился дистанционно, юридические услуги предоставлял юрист который не ходил лекции, вез в поезде машинист, управлял самолётом пилот который не посещал вуз ну и т.д
Ваши речи вам на плечи. И не стыдно вам желать зла абсолютно незнакомому человеку? Я вам ничего не сделала. Лечитесь.
Для особо тугих: при онлайн-обучении в серьёзных вузах лекции проходят онлайн, а практические занятия, которые требуют соответствующих условий проводят офлайн по специальному графику. Раз в 2 недели, раз в месяц и так далее в зависимости от каждого случая и курса.
Все возможно• вчера в 21:11
А яка принципова різниця? Під час тривоги заняття не проводяться, навіть дистанційні.
Все возможно• вчера в 21:12
Ответ дляУма Палата
Оптима вам в допомогу. Школи з дистанційною формою теж є.
Все возможно• вчера в 21:17
Ответ дляСеменівни сусідка
Раніше? Раніше і колись балістика і до Києва не долітала. А тепер? Спочатку вибухи,а потім тривога. Скільки ми збиваємо ракет останніми обстрілами? Не підкажете?
Що балістика, що крилаті. - обстріл Раш на тиждень, якив 22-23. Ну летіло 80 долітало 20, тепер долітає 20 з 20. Яка принципова різниця? Хіба те, що долітає швидко,инема часу на реакцію. Але дивлячись на кількість людей в укриттях - основна масакчк нікуди не ходили, так і не ходять.
Все возможно• вчера в 21:19
Ответ дляАнтиТроль
Головне, що частині учнів ті самі вчителі вчитися не заважають, а іншим дужп сильно. Парадокс.
Чому парадокс? Система викладання, стиль викладання конкретного вчителя абсолютно точно підійдуть не всім дітям в класі.
Крошечка-хаврошечка• вчера в 21:36
Ответ дляМішечок щастя
Зла? Вы своим желанием дистанционного обучения обрекаете всех на такую жизнь в будущем
Я же наоборот за то что чтоб все были в школах и универах
Так что кто ещё зла желает
АнтиТроль• вчера в 21:52
Ответ дляВсе возможно
Людина пише, що вчителі спеціально не вчать.
Все возможно• вчера в 21:55
Ответ дляАнтиТроль
Ну є й такі, чому їм не бути. Бачила яскраві приклади.
Кринжова баба• 2 часа назад
Ответ дляУма Палата
Ми в укриття не ходимо, бо вибухи коли ще лунає сирена, фізично не встигнемо безпечно дійти. Переносимо дитину в коридор і він спить там. Питаю ти щось чув, інколи так, а частіше каже, нічого не чув. Самого вдома його не залишу, на роботу брати не зможу, бо там небезпечно, в школі йому набагато безпечніше, бо є укриття. Зараз платимо по 20 тис грн в місяць за міський літній табір, платити так на постійній основі це буде занадто дорого, враховуючи що ціни на продукти та комуналку виростуть. Якщо хтось хоче дистанційку, нехай зроблять змішаний формат.
КучМала• 1 час назад
Ответ дляТут надолго
Харків. Дистанційка 4 роки. Якщо рахувати ковід, то всі 6. Є підземні школи, але на всіх учнів все одно не вистачає. Ось питання, скільки ще діти будуть так навчатися? Все життя? Деякі з них взагалі не знають що таке школа, своїх однокласників, вчителів бачили через екран. Садочків немає взагалі. Не знаю, де працюють батьки, з ким діти залишаються. Я розумію, що так безпечніше. Але що вони запам´ятають із дитинства? А це нікого не турбує.
Мы также были почти 5 лет на дистанционке. Только вот сейчас в мае вышли в подземную . Рядом построили . Дети дикие , не умеют вообще общаться между собой , все в телефонах . Мой уже в очках из-за всего этого. Поэтому дистанционку больше не хотим🥺. Будем ходить хоть 3 дня в школу . Конечно ужас это все ((( Садики не работают, зато частным можно и по 20 тыс рубить можно .