Здравствуйте! Скажите пожалуйста до какого возраста в своим детям мыли голову детским шампунем? И если мыть взрослым шампунем то какой фирмы вам большое нравится? ( Дочке восемь лет )
Cамая умная• 03 ноября 2019
мийте дитячим. дорослі шампуні дуже агресивні, волосся одразу ж почне жирнитися набагато швидше. навіть дорослим рекомендується користуватися дитячими шампунями. якщо вже так дитина хоче, вибирайте шампунь для частого використання або для свіжості, вони трохи менш агресивні.
https://www.kidstaff.com.ua/user-anno-650923. Не знаю может и не дешевле, но много лет беру у этой девушки