Лагшмивара• 07 ноября 2019
Що це таке з парасолькою? Автомат, вилізла якась нитка
Лагшмивара
• 07 ноября 2019
не складається і не розкладається нормально( її ще можна врятувати. купила недавно, доволі недешева
ТаЕщеОптимистка• 07 ноября 2019
викиньте, на жаль. Парасольки автомат працюють лише кнопкою. А Ви, коли закривали, потягнули і зламали всю систему.
Я так викинула 3 парасольки, і повернулася на напіватомат
Лагшмивара
• 07 ноября 2019
Ответ дляТаЕщеОптимистка
а якщо в ремонт?
ТаЕщеОптимистка• 07 ноября 2019
Спробуйте, але мені тоді відмовили. Я і сама намагалася ремонтувати, надивившись ютуб. Але не змогла
Лагшмивара
• 07 ноября 2019
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дякую!