Дайте подумать• 13 ноября 2019
Питання по соціальній допомозі он-лайн
На урядовому порталі десь місяць тому зареєструвала соціальну допомогу при народженні дитини. Коли протягом досить довгого періоду кошти не поступили, я розібравшись зрозуміла, що вказала не вірно номер рахунку для перерахування коштів. (вказала загальний рахунок банку). Протягом цього місяця мені ніхто не дзвонив, (хоч при оформленні було вказано, що у випадку необхіності уточнення будь-яких даних, з вами зв´яжуться).
В кого таке було? Як дізнатися чи перераховували куди-небудь кошти? Чи можна повторно заповнити всі дані? Куди звертатися?
На урядовому порталі знайшла номер телефону гарячої лінії, там сказали, що можуть лише зафіксувати звернення, яке обробляється протягом 30 днів.
Царевна Лягушка• 13 ноября 2019
Как только будут пытаться вам перевести деньги и они не уйдут так как не совпадут ваши данные и данные счета ( если вдруг угадали чей то номер) то тогда с вами свяжутся
Деньги должны начислить приблиз через мес или полтора после подачи
Смотря в каких числах подавали
Дайте подумать
• 13 ноября 2019
Ответ дляЦаревна Лягушка
Смотря в каких числах подавали
4.10 подавала
Я теж так заповнила заяву,вказавши неправильно рахунок,мені передзвонив спеціаліст,назвав помилку і сказав,що заява відхилена,заповніть правильно та вкажіть в графі рахунок свій податковий номер.Все зробила заново,то потім передзвонили,підтвердили,що заява заповнена правильно.Через три тижні гроші отримала,але я ще ходила підписувати заяву особисто,оскільки не маю ЕЦП.