Бла бла бла• 17 ноября 2019

Хюндай Соната брать или не брать?

Всем привет! Есть счастливые обладатели Хюндай Соната? Как Вам эта машина? Стоит брать, или посмотреть что то другое? Бюджет 10-12 мах. Хочу гибрид или газ. Спасибо всем, кто отзовется!
автор Бла бла бла • 17 ноября 2019
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Предыдущий пост я про черный седан имела в виду. Он дорестайл
Я поняла)) Читала звук мотора слышен в салоне у фордов, прям сильно, правда?
САМ_ТАКОЙ• 17 ноября 2019
Ответ дляБла бла бла
Ой, не))) Шумка у них отличная. Я вообще в салоне не слышу автомобиль. Мне поначалу вообще казалось, что она сама по себе тихая. А потом как дверь открыла однажды с заведенным двигателем, а там на улице она так рычит, закрыла дверь и в салоне тишина. А я то поначалу думала, что она сама по себе у меня тихая
автор Бла бла бла • 17 ноября 2019
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У Вас точно фокус, не фиеста? А то смотрю по длине, они не намного короче сонаты. Или не на те смотрю, зашла вот на ав**риа и там все далеко не короткие)
САМ_ТАКОЙ• 17 ноября 2019
Ответ дляБла бла бла
Да нет, фокус у меня))) Он не сильно короткий. По длине, например, он всего на 4см короче Хенде Акцент в седане. Но понимаете, что когда сзади у седана есть эта ’попа’ , то новичку сложно понять где заканчивается машина. Я так в тойоте на обучении намучалась. Смотрю в заднее стекло, там вроде конец моей машины, а на самом деле то она длиннее. При отрабатывании парковки постоянно задом шины задевала на автодроме. А в хетчбеке я понимаю, что мое заднее стекло и есть конец моей машины, ну плюс там еще 15см на бампер. Морально намного спокойнее парковаться задом, например. Ну и плюс конечно же парктроники и камера новичков очень выручают.
Миледи• 17 ноября 2019
Автор, одне, що точно сказати, авто з Грузії не беріть, там ті ж американці, що проходять 2 таможні, ще й зроблені на швидку руку(двома лівими руками)))моє перше авто Ніссан Кашкай, авто супер, правда брала з салону, на той час не було кому порадити, щоб взяти бу)у нього і кліренс 20 см, і ходова ідеальна, і сидіння дуже зручні, а найбільший +, як для мене дзеркала, у них видно все при паркуванні!!на машині з кращим оглядом , я ще не їздила)))а повірте, для новеньких це великий плюс!розхід по місту, якщо спокійно рушати зі світлофора 8-8,5 л, але Ви взимку їдете, а не повзете дном по снігу!!!!
автор Бла бла бла • 17 ноября 2019
Ответ дляМиледи
бюджет не позволит(( или брать 10-12 летнюю давность, с пробегом 170+
Миледи• 17 ноября 2019
Ответ дляБла бла бла
Дозволить, ще і як, 2012 рік Вам буде +-12500, але тут потрібно щоб Вам хтось вибрав хорошу)))
Миледи• 17 ноября 2019
І беріть обов´язково у першого власника, там хоч якось можна історію авто відслідити))))або розглядайте Америку, так буде дешевше, ніж Грузія, якщо також є надійні люди, які виберуть і приженуть)
автор Бла бла бла • 17 ноября 2019
Я уже совсем запуталась(( Изначально хотела гибрид, теперь уже хоть что то ... Голова кругом..
Миледи• 17 ноября 2019
Ответ дляБла бла бла
У мене такий же стан був, коли авто вибирала якщо потрібна буде допомога, звертайтеся, чим зможу допоможу)))тільки відкрийтеся, щоб я мала змогу Вам відписати))все буде добре))
Миледи• 17 ноября 2019
І моя Вам порада, беріть кроссовера!ми з сусідами в один тиждень взяли нові машини, я -котика(Кашкая), вони Кіа оптима(я в також такий варіант авто розглядала), ще й сусід(Вова) говорить, для чого тобі ця ’коза’, ніякого комфорту-це була осінь!тут приходить 23 березня 2013 року, снігу навалило тьма, і я на своїй козі з Києва і ще 15 км по трасі проїхала, хоч довго, але без проблем, а їхня Оптіма , ще днів 5 в Києві стояла!так в кінці весни вони її на Спортейдж поміняли)))я ще потім у сусіда запитала:Вова, для чого тобі ’коза’, без комфорту
автор Бла бла бла • 17 ноября 2019
Ответ дляМиледи
А в обслуживании как? Не разорюсь? Как никак 8 летняя давность...
Миледи• 17 ноября 2019
Ответ дляБла бла бла
Можу, сказати, лише за свою-за 8 років, на ній мінялися тільки втулки стабілізаторів(це дві резиночки-ззаду, і то по ініціативі чоловіка, він любить, щоб все було ідеально)ціна оригінальних близько 200 грн)крім того масло і фільтри раз у 8000-10000 тис.км це +-1000 грн;дорожче всього коробку автомат облуговувати правильно-якщо в авто пробіг більше 70 тис, то ми змінюємо масло через 20-25 тис км, хоча по протоколу 40 тис!така заміна все по оригіналу +-2400 грн)але я їзджу в міру спокійно, авто в більше 2500 обертів не вганяю, то це поки все, що робилося)
Парасюха• 13 декабря 2019
У нас 2008 года, моя любовь, машина-корабль, внутри не могу сумку достать с заднего сидения, очень большая, едет - сказка, как плывешь в корабле, но к 10 году всё по очереди меняем, постоянные вложения, муж ее любит, моет, меняет, бережет.