Сиреневенькая• 19 ноября 2019
Решение ВКК о недопуске здорового непривитого ребенка в школу - недействительно
В Запорожье здорового ребенка, мама которого написала отказ от вакцинации, направили на ВКК и ВКК дало заключение - "Ребенок здоров, посещать учебное заведение не может". Мама школьника оспорила в суде данный документ и выиграла. Заключение суда:
"суд вважає, що видаючи висновок № 164/5 від 05.09.2017 року лікарсько-консультативна комісія відповідача діяла всупереч своїм завданням, передбаченим чинним законодавством, та поза межами повноважень, визначених Положенням, а надання ЛКК висновку про можливість чи неможливість здорової дитини відвідувати навчальний заклад взагалі не передбачено жодною нормою законодавства України, тож за таких обставин вказаний висновок є протиправним."
Может кто-то тоже не смог попасть в школу из-за подобного заключения - есть положительный опыт, пользуйтесь )
Сиреневенькая
• 19 ноября 2019
Ответ дляИщу Аленя
Было уже
да? извините. не была пару дней на сайте
Сиреневенькая
• 19 ноября 2019
Ответ дляТебеОноНадось
Нам ВКК написала - здоров, питання про допуск до занять на розсуд дирекцii
ВКК похоже много где любит не своим делом заниматься и обследовать здоровых детей
НуПогоди!• 19 ноября 2019
Підсумовуючи це, суд вважає, що видаючи висновок № 164/5 від 05.09.2017 року лікарсько-консультативна комісія відповідача діяла всупереч своїм завданням, передбаченим чинним законодавством, та поза межами повноважень, визначених Положенням, а надання ЛКК висновку про можливість чи неможливість здорової дитини відвідувати навчальний заклад взагалі не передбачено жодною нормою законодавства України, тож за таких обставин вказаний висновок є ПРОТИВОПРАВНИМ.
НуПогоди!• 19 ноября 2019
Вы все решения по этотому делу откройте, прежде чем бред распространять.