Не приємна ситуація з покупцем
Потрібна Ваша допомога)))!!!
така ситуація: я створила оголошення про продаж взуття, (свого) одні сандалі б/у, інші нові. так і написал (НОВІ). Статус поставила нові. дівчина питає за ті сандала які б/У .який їх стан. я їй все детально описала, а вона мені почала. що я ніби потенційного клієнта плутаю, що я така брехуха. написала нові, а продаю, б/у. я їй відповіла,що там все написано, читайте уважно. вона почала мені всяке присилати( неприємні речі0. і я заблокувала можливість писати. То ця баришня в мене на стіні розмістилась.
Вибачте за каламбур, просто я реально не бачу в цьому проблеми. я зі своєї сторони їй все розказала, а вона вирішила попортити нерви))))
дякую
а пізніше я створилі і ішне. ( НОВІ з Новими босоніжками) а там написала Б/У
Меня тоже иногда роздрожает когда так делают, но я просто закрываю такие объявления.
А у той девочки может нервы не выдержали,или она просто скандалистка и ей только повод.
А вот по поводу разделения я согласна. Я например очень не люблю когда в статусе пишут НОВОЕ, а когда открываешь объявление начинается: почти новое, состояние нового, одето несколько раз, или лучше всего на фото вещи ну очень хорошо поношенные. Когда задаешь в поиске искать новые вещи, а каждое третье оказывается б/у это раздражает. Пересматриваешь по 100 страниц
. Ну истерить по этому поводу точно не буду.
я теж не люблю коли пишуть одне, а продають інше. Але в мене підписано було НОВІ і БУ на впроти даних босоніжок. я помилку свою визнаю.