Опля Картопля• 29 ноября 2019
Чиновница "отжала" туалет в ОГА
Туалет для обраних: працівники Житомирської ОДА звинувачують чиновницю у привласненні вбиральні
У працівників Житомирської ОДА «віджали» кабінку туалету, поставивши на ній замок.
Про це журналістам Житомир.Life розповіли в управлінні освіти і науки ОДА.
За словами працівників, на їхньому поверсі знаходиться департамент регіонального розвитку ОДА, керівниця якого поставила в одній з двох кабінок туалету замок під ключ для власного користування. Разом з тим, було знято клямку з головних дверей вбиральні.
Аби розібратися в ситуації, ми вирішили поспілкуватися з директором департаменту регіонального розвитку Інною Хоменко, на яку посипалися звинувачення. Однак, після 20-ти хвилинного очікування біля кабінету, а також дзвінків телефоном на зв’язок чиновниця так і не вийшла.
Про туалетний скандал в Житомирській ОДА зі ЗМІ дізналися й депутати обласної ради: кажуть, побачене їх вразило.
«Я йшла повз на зустріч з однокласницею, і чому б не зайти та особисто не пересвідчитися в тому, чи дійсно закрили туалет від працівників. Ось, будь ласка, замок, щілина для ключа і сюди вже не зайдеш. Щойно приходили працівники й скаржилися про те, що це спільний туалет для жінок і чоловіків й тут немає внутрішнього замку. Люди кажуть, що тепер вимушені перегукуватися при вході, аби дізнатися, чи є хто в туалеті, щоб, вибачте, справити свою потребу і потім піти спокійно помити руки. Це якийсь треш», - поділилася Олена Галагуза
Точная копия плова• 29 ноября 2019
Ответ дляОпля Картопля
Вот она, туалетная баххиня
Если притащили новость, то хоть бы точно удостоверились в профиле человека, которого обгаживаете
Опля Картопля
• 29 ноября 2019
Ответ дляТочная копия плова
Точно она