ВЫВсеВрете• 05 января 2020
Роздовбана "брухля"
Мені 25, хлопців мала небагато для свого віку, всього лиш 7. Познайомилась, дійшло до першого сексу, після сексу сказав мені що не подобається моя "брухля" ...(((( Я до цього навіть слів таких не знала
Сказав що я багато ***балась, тож мене розтягнули і йому така розтягнута не треба...((( А у вас таке було?? Як позбутися цьої брухлі? 7 партнерів це не багато, розтягнути не могли
Называйте меня Повелитель• 05 января 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Нет.
Жесть.
Зачем тогда мужчину так баловать?
Бяки-козяки• 05 января 2020
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Хвороба це, називається ’слабенька на передок’. А раніше називалось одним словом - ’к****рва’
тоді не треба дивуватись хамству від малознайомої людини в ліжку))
Идууу--уууу блин• 05 января 2020
Ответ дляБяки-козяки
кількість партнерів думаю на брухлю не впливає
Не подсказывайте: если человек зарабатывает письмом деньги, пусть открывает литературу, в том числе и научную, и читает
Автор, по теме - от обычного секса, не зависимо сколько было партнёров, нельзя растянуть ничего. Ваш мужчинко на вас свои комплексы и страхи переносит. Гоните его.
Все будет, но потом• 05 января 2020
Ответ дляИдууу--уууу блин
Меняйте стиль написания: чесслово, ну не интересно читать.
Тема понятно что тролльная, но у вас очень ограничен словарный запас и воображение, что б держать ’толпу’
Нет,не тролльная ,я эту девушку прекрасно понимаю .
Этожзвяздаяегообожаю• 05 января 2020
Ответ дляБяки-козяки
були б ви більш розбірливі і більше б дізнались про людину, можливо таких гидких слів би не почули в ліжку.
Все будет, но потом• 05 января 2020
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Жесть.
Зачем тогда мужчину так баловать?
Я люблю его,у меня реально там широко ,я не хочу его потерять,да и секс должен быть разнообразным
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляИдууу--уууу блин
Напишіть щось цікавіше)) Наскільки у вас брухля розтягнута?
Ответ дляВсе будет, но потом
Сочувствую. Не стоит так растворятся в мужчине. Он хоть как-то старается для вас?
Купите тренажёр для мышц.
Этожзвяздаяегообожаю• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
А ви не святкували день студента, сесію, не пили дешеве вино у гуртожитках?? Не їздили у Карпати групами? Співчуваю, найвеселіші і безтурботні роки
А трахання парегонки тут до чого? Я вчилась на факультеті, де на потоці зі 150 студентів було всього 12 дівчат. Гуртожиток був 12-поверховий, на дві секції, в одній було 3 поверхи дівчат, в іншій - два (це при блочному плануванні). Але за 5 років навчання лише про 4-х з цілого гуртожитку ходила слава шалав, яких грають всі, кому не ліньки штани зняти) І дні студента справляли, і новорічні вечірки були, і дискотеки кожних вихідних на 1-му поверсі в залі, і в студзагони їздили, і в Карпати
Этожзвяздаяегообожаю• 05 января 2020
Ответ дляИдууу--уууу блин
А вы на подруг ориентируетесь?
Доганяє)))))
Этожзвяздаяегообожаю• 05 января 2020
Ответ дляБяки-козяки
+1, а автор чогось аж тему створила
Идууу--уууу блин• 05 января 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Проблема имеет место быть, а сама тема тролльная: эта девушка очень узнаваема по стилю.
И таки да, от секса влагалище если и тянется то на миллиметры, и если предыдущих 7-мь все устраивало, то любая девушка, не с опилками в голове, поймет что:
1.дело не в ней. Размер члена и визуально можно отличить большой от маленького (и это у меня было аж 4 партнёра к 40-ка годам)
2.не будет рассказывать про то, сколько у нее партнеров
Идууу--уууу блин• 05 января 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
И от АС нет оргазма?
А сами себя тоже без оргазма?
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну ви не трахались в студенстві, то тепер не можете пережити, що інші трахались) Бувало, в один день познайомилась з хлопцем з потоку, пару побачень і я вже в нього вдома була, пили вино і трахались, що сусіди в стіну стукали, щоб потихше ліжком скрипіли, анал, орал, класика, було все і по кілька раз на день, і що з того? Як воно впливає на розтягнутість?) В мене всередині вузько, ззовні тільки є свої особливості.
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ми ще й сесію в Карпатах справляли, в кожного хлопця в один вечір могло бути по кілька дівчат в номері, інколи навіть одночасно))
Бяки-козяки• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
що ж ви так слабенько, а потім прийшли сусіди і ви втрех анал, орал і класика
Веснушка• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
Де ви навчались? У нас такого не було...
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляБяки-козяки
То було б ідеально, але дабл пенетрейшин так і не спробувала щеплення
Бяки-козяки• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
ще з собачкою можно, не зупиняйтесь на досягненнях
Бяки-козяки• 05 января 2020
Ответ дляВеснушка
це тролик з брухлею, канікули ж в школі.
Голубая устрица• 05 января 2020
Ответ дляВеснушка
Как скучно проходили наши студенческие годы
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляВеснушка
Спочатку в коледжі політехнічному, потім в самому універі, місто нехай залишиться загадкою) Наша група ще адекватна була в цьому плані, інші групи влаштовували святкування то їхали за місто, знімали будиночок, випивали кожен по пляшці, роздягались і всі один одного по черзі)) А хто не їхав чи не приймав в тому участь, потім взагалі не сприймали, викидали за борт
Идууу--уууу блин• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
Вот это человека фантазии...
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вот это человека фантазии...
Подруги з медичного коледжа ще не таке розповідали))
Ответ дляПервоклашка Я
Подруги розповідають по 11-12, деякі і по 15 мали. Нормально
Так не имеет значение сколько. Какая разница, 5, 50 или один но регулярно?
Вы думаете вагина считывает количество партнёров и от этого растет?
Сюжет из фильма ужасов , у проституток была бы уже черная дыра поглощающая планеты
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляМиззери
Ну люди тут розповідають мені, що дирку розтягнути можна) хоча моїх 7 партнерів то взагалі ще дуже мало
Чупокабра• 05 января 2020
Так а вы что, сообщили этому мачо, что у него сморчок подстерся, не помешает нарастить?