Сосиска_Втесте• 06 января 2020
Не витримала
Не витримала. Зібрала двох дітей, ночую в батьків. І це в Святвечір. Вже й не плачу. Дурна причина сварки: до чиїх батьків перше підемо, слово за слово. Обоє дуже вперті. Та й основна причина те, що накопичувалось довший час - його не обережні слова, мої образи. Давно я вже для нього не Жінка, та й для себе також. Я себе втратила, із екстраверта-щебетухи в інтроверта-плаксія.
А чоловік загалом, непоганий. Дуже любить дітей, не лінивий, підтримка є завжди у важкі періоди, не п´є,не б´є, не гуляє. Ну от, що ще треба. А треба повернути себе попередню, яка була 15 років назад, яка подобалась половині хлопців у групі (навіть деяким викладачам)))
Так, думки вголос. Завтра все одно прийду перша і перша буду миритись, не можу я з малолітніми дітьми, які навіть в садок не ходять, сідати на шию батькам пенсіонерам.
Бережіть один одного, бережіть стосунки, бережіть СЕБЕ у стосунках.
Всім Доброго Вечора.
Неправдиша• 07 января 2020
Ответ дляХи хи, ну ну
часто люди не вміють донести свою думку і свої потреби, просто мовчать і роблять, що їх просять навіть якщо не хочуть. А інша сторона чужі думки читати не вміє якщо людина мовчить.
Ситуації різні бувають і не треба всіх однаково судити.
Ни в коем случае не сужу и не осуждаю
Я сама в такой ситуации, мне понадобились годы, чтоб признать правду
Для меня слова автора прозвучали, как самоуничижительные и безосновательнооправдывающие
Если автору все ок, за исключением данной ссоры, прекрасно
Сиренькая• 07 января 2020
Ответ дляГладиолус
Сейчас вон куча курсов и семинаров учат бесхребетной становиться, чтоб мужик не ушел. Сплошь и рядом такое вижу
Сама вот разорвала отношения с мужчиной, т.к не смогла подлечь под него, а теперь уже и жалею
А я только через 8 лет поняла что не могу так. Он же меня не такую когда то полюбил. А теперь сделал из меня домашнее животное, вытер об меня ноги и теперь я стала ему безразлична. Не могу так больше жить.