С перепою• 10 января 2020
Підкажіть де в Львові можна в наявності купити шафу та ліжка IKEA?
Цікавлять меблі , не маленькі елементи декору, а шафи , ліжка і т.д Дякую!
Семена рукколы• 10 января 2020
Офіц ікеа не має в Україні.
Крупногабарит ніхто не возить, щоб стояло)))).
Замовте, 2-5 днів і воно у вас
С перепою
• 10 января 2020
Ответ дляСемена рукколы
Офіц ікеа не має в Україні.
Замовте, 2-5 днів і воно у вас
Дякую,знаю, я сама з маленького райцентру, хотіла просто подивитись на якість, чоловік сумнівається, от і подумали що проїздом у Львові можем глянути і купити з наявності в зібраному стані
Ответ дляС перепою
Їдьте в Краків. Це недорого і недалеко.
Якщо є авто, можете ліжко зібране привезти самі на даху.
С перепою
• 10 января 2020
Ответ для vihola
Їдьте в Краків. Це недорого і недалеко.
Дякую, планували поїздку, син захворів і не поїхали, читала про TAX FREE,
Ікея працює з ним?
С перепою
• 10 января 2020
Ответ дляСемена рукколы
Офіц ікеа не має в Україні.
Замовте, 2-5 днів і воно у вас
Підкажіть перевірену фірму?
С перепою
• 10 января 2020
Ответ для vihola
Так
Ну це вигідно тоді точно, посередники рулять і на цьому :)
Ответ дляС перепою
Вам може бути вигідніше придбати в посередника. Залежно від суми.
Посередники рахують ціну польського сайту, але злотий по 9, якщо не помиляюсь.
Але ва плюс витрати на дорогу, можливо ночівлю.
Дивитись особливо нема потреби якщо розмір підходить.
В реалі все як на фото.
С перепою
• 10 января 2020
Ответ для vihola
В реалі все як на фото.
Так, потрібно порахувати все, а TAX FREE можна всю суму вернути чи мінімум?
С перепою
• 10 января 2020
Ответ для vihola
Мають бути у Львові магазини Ікея з великим асортиментом і навіть меблями принаймні на вітрині. Пошукайте. Ікеаманія колись була, якщо не помиляюсь,
Дякую, от їх і шукаю, просто часу в нас не багато буде
Ответ для vihola
В реалі все як на фото.
По 9 это дорого, конечно. Мой посредник берет 12,5% сверху от курса, сейчас это 7 с копейками. Но забирать только у него во Львове.
С перепою
• 10 января 2020
Ответ дляMaryKa
В тц интерсити на Черновола посмотрите. Комоды-шкафы точно есть, хоть и немного, кровати не факт. В юск ещё загляните. Шкафы у них фе, а кровати ниче так.
С перепою
• 10 января 2020
Ответ для vihola
Погугліть
В інтернеті часто є фото магазинів, можна уявити що в них є. Можна зателефонувати і запитати.
Дякую, шукаю, от що найбільше найшла
С перепою
• 10 января 2020
Ответ дляMaryKa
А где большой магазин ЮСК ?
С перепою
• 10 января 2020
Ответ дляMaryKa
Можна я вам в личку напишу?
Семена рукколы• 10 января 2020
Ответ дляС перепою
Ікея працює з ним?
Так, але глобал тількт
Семена рукколы• 10 января 2020
Ответ дляС перепою
Підкажіть перевірену фірму?
Я в Луцьку
Замовляю у вайбер групі або сама в Люблін їду за великим.