Швабристка• 14 января 2020
Як вам? Креативне запрошення подружок на посиденьки:)
Шановні лєді, дозвольте запросити вас в пятницю, 17.01, о 19:00, на новорічне паті "Кому слєгка за 30..."!
1.
Місце зустрічі незмінне - (за синіми дверима).
2.
Форма одягу - спортивно-парадна (спортивні штани і сапожки на каблуках привєтствуються)!
3.
Коли будете по уші в грязі добираться на наше новорічне дійство♀️ - не забудьте широко посміхатися, репетируючи новорічний настрій...
4.
"Свято наближається, свято наближається..."
Це для тих, хто ще підбирає репертуар, який виконуватиме по дорозі на шалене паті!
5.
Коли перехожі почнуть крутити пальцем біля виска чи дулі в кармані - пожалійте їх. Бо ж їхні дикі танці вже відгули, а наше новорічне пиво ще тільки охолоджується!
6.
Особливе прохання до дівчат, які працюють в
чудовій будівлі за синіми дверима - поповніть будь ласка асортимент новорічних чіпсів і сухариків!
Бо ЖРИЦІ НОЧІ вже близько!!!♀️♀️
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Бо ЖРИЦІ НОЧІ вже близько!!!♀️♀️
Ждушечка• 14 января 2020
Для мене чудово, але основна маса порадниць забракують лише за правопис, а вже потім ще й за зміст)
Швабристка
• 14 января 2020
Ответ дляЖдушечка
це точно. Тут же сидять тільки великосвітські левиці з ідеальним почуттям гумору і витонченим смаком:)
Сиамская сороконожка• 14 января 2020
Автор, такая манера разговора офигенная только у Леся Подервянского. У вас это даже до третьего пункта дочитать нельзя.
Сиамская сороконожка• 14 января 2020
Ответ дляХачапууури
Типу тебе
Швабристка
• 14 января 2020
Ответ дляСиамская сороконожка
Типу тебе
О, ось одна вже підтягнулась. І відразу на ’ти’??? Це якось ніби занадто швидко, не вважаєте?
Коко На Страже• 14 января 2020
Ответ дляРыжая бестия
Провинциальный юморок.
Простите великодушно
Да, так и представилось село на пять хатинок.
100%• 14 января 2020
Ответ дляСиамская сороконожка
Типу тебе
Ви думаєте, що Ви образили опонента?
Сиамская сороконожка• 14 января 2020
Ответ дляХачапууури
До тих, хто пише у манері стартпосту, і на ’ти’ занадто. Можно просто ’Сишиш’
Королева красоты• 14 января 2020
Мне не нравится ваши ’русизмы’
Если вы разговариваете по-украински, то зачем их вставлять?
Сиамская сороконожка• 14 января 2020
Ответ для100%
Ви думаєте, що Ви образили опонента?
Я думаю, що то не ваша справа, що я думаю. І з вами діалогу я не починала. Тому відразу і закінчую.
Швабристка
• 14 января 2020
Ответ дляСиамская сороконожка
да вы жжотє, мадама:)
Ушла и Пришла• 14 января 2020
Ответ дляХачапууури
Да нет, просто суржик суржику рознь. Ваш грубоват и буд- то русские слова украинскими буквами.. а так смешно... синие двери - это бар?
Уточка• 14 января 2020
прикольно! А что у вас за синей дверью? у меня первая асоциация с львовским баром ’Пид синьою пляшкою’
Ушла и Пришла• 14 января 2020
Ответ дляХачапууури
О, отличный украинский)
Швабристка
• 14 января 2020
Ответ дляКоролева красоты
Мне не нравится ваши ’русизмы’
Може тому, що це суржик і так говорять в деяких містечках нашої країни...
Кундалини• 14 января 2020
Ответ дляРыжая бестия
Провинциальный юморок.
Простите великодушно
провинциальный да, а юморка не приметила даже))) все как-то плоско
Швабристка
• 14 января 2020
Ответ дляУшла и Пришла
Ну от такий суржик у нас:)
Да
Кундалини• 14 января 2020
Ответ дляХачапууури
Ну от такий суржик у нас:)
Да
меня ни суржик не смутил, правописание вообще на отлично, но шутки - не смешные совсем.
Швабристка
• 14 января 2020
Ответ дляУшла и Пришла
О, отличный украинский)
о дякую, я філолог, єслі шо:)
Швабристка
• 14 января 2020
Ответ дляУточка
Типу того)
Стопясят раз обсуждала• 14 января 2020
С претензией на прикол, но по факту смех с жалостью, что ли.
2-типо смешно??