КликОЛЬКА• 14 января 2020

А вы видели дом козака Гаврилюка? А мне он таким честным казался...

Или он "просто удачно женился"?
автор КликОЛЬКА • 14 января 2020
’ЗМІ часто виставляли мене тупим у своїх сюжетах, але сьогодні вони скочили вище голови. Виявляється, я будую триповерхову хату в мальовничих Карпатах, на чудовій великій ділянці біля водоспаду, не внісши в декларацію дані про кошти, на які я мав усе це придбати й побудувати. Тобто в декларації я прикидаюся бідним і водночас будую хату в селі, де всі один одного знають. Геніально Напевно, той образ дурнуватого козачка, який мені усердно вимальовували 5 років, чудово підпадає під нову сенсацію, бо ми ж любимо задовільнятись поверхневою інформацією і білими нитками. Істина нам не потрібна. Вона нудна.

Та яким не було б моє здивування сьогоднішній сенсації, мушу зізнатися, що я чекав цього моменту. В селі вже давно поговорюють, що то депутат будується, який тисне на зелену кнопочку за гроші, і це було тільки питанням часу, коли такою інформацією зацікавляться журналісти. При чому ті журналісти, які раніше приписували мені чужі декларації, чужих дітей і крадені машини у ветеранів АТО.

Так-от, любі мої, хочу повідомити вам, що я просто вдало одружився. Моя дружина не тільки допомагає мені збагачуватись знаннями, але й збагачує мене матеріально!)) На тій чудовій ділянці з ’водоспадом’ завжди був город, який обробляли бабця і дідусь моєї дружини, але ж хіба не краще звучить, що то колишній депутат, герой Майдану, придбав її, приховавши покупку в декларації? Звісно краще, ефектніше! Вкотре доводить злочинність минулої влади.
Батьки моєї дружини пожертвували її дитинством, щоб дати їй краще життя. Якби ж вони знали, що вона вийде заміж за депутата, який у майбутньому збудує їй хороми, то не гнули б свої спини на заробітках! Тато Ярини не провів би в Чехії довгих десять років, мама Ярини не змушена була б потім до нього приєднатись, залишивши доньку на бабцю й діда. Вони б жили щасливо і без розлук у надії на те, що прийде багатий дядько і допоможе їм та їхній дитині. Але ці факти також не вписуються в загальну картинку про Гаврилюка, тому ми їх просто не помічаємо.

Мені часто кажуть, що не варто коментувати кожну статтю, яка виходить про мене, бо ’собаки гавкають, а караван іде’ і тп, але я так не можу. Я знаю, що багато людей не вірять ЗМІ, і саме для них я хочу пояснити. Так, хата будується. Вже не перший рік, своїми силами і силами родини, які також допомагають фізично. Це не Межигір´я, це проект, на який ми покладаємо великі надії. Ні, мені не соромно, тому що всі люди хочуть працювати на себе, і ні родичі моєї дружини, ні я - не виняток. Коли все життя працюєш на когось, то маєш право пожити й для себе, я так вважаю.

Так, я допомагаю своєму тестю. Кожну зайву копійку я вкладаю в цей проект, кожну вільну хвилину я проводжу на будові. Ні, мені не соромно повертатись до будівництва після депутатства, бо я професіонал у цій справі, це по-перше. По-друге, я теж маю якось жити. У мене сім´я і двоє дітей. Якби у свій час я скористався тими можливостями, які мене пропонували у ВР, то повірте, я б не будував своїми руками хату в українському селі, а давно жив би десь на Мальдівах, або й надалі працював при владі, не шукаючи способу, як прогодувати сім´ю. Щоб реалізувати те, що ми задумали, потрібно буде багато часу і коштів, і, можливо, комусь знову прийдеться їхати на заробітки. Можливо, навіть мені. І цього я також не соромлюсь, бо так в Україні живе багато людей.

Я сподіваюсь, що прояснив вам цю ситуацію. У нас на руках є всі документи, які підтверджують написане, та все одно підозрюю, що це не перші відвідини журналістів, не перші маніпуляції. Та хіба мені звикати?’
Черепаха Тортила• 14 января 2020
Где фотки?
Кусачая Я• 14 января 2020
Шо там, пшонкин переплюнул?))
Меряю линейкой• 14 января 2020
опіздалі ви з новиною,уже обсудили
автор КликОЛЬКА • 14 января 2020
Ответ дляЧерепаха Тортила
Где фотки?
погуглите. не хочу выкладывать ничьи линки )
автор КликОЛЬКА • 14 января 2020
Ответ дляМеряю линейкой
опіздалі ви з новиною,уже обсудили
коли?
ДеньгиНеСдаю• 14 января 2020
Ответ дляЧерепаха Тортила
Где фотки?
Кусачая Я• 14 января 2020
Ответ дляКликОЛЬКА
Та ну вы шутите, ну вот делать нефиг искать. Вы тему создаете, давайте фото
Кусачая Я• 14 января 2020
Ответ дляДеньгиНеСдаю
фото
Спасибо, доьрый человек)
Черепаха Тортила• 14 января 2020
Ответ дляДеньгиНеСдаю
фото
Вкуса у него нет
Курятник
Но денег таки натырил козачок))
автор КликОЛЬКА • 14 января 2020
Ответ дляЧерепаха Тортила
Вкуса у него нет
Курятник
Но денег таки натырил козачок))
а может и правда, жена оплачивает?
бифидобактерияЖоржик• 14 января 2020
Ну і що в тій хаті такого? У нас в селі такі будують щоб з батьками жити
Угадайс• 14 января 2020
Ответ дляДеньгиНеСдаю
фото
Хлев для скота какой то а не дом
Глаголица• 14 января 2020
Ответ дляДеньгиНеСдаю
фото
Что за сарай?))
ДеньгиНеСдаю• 14 января 2020
Ответ дляУгадайс
Хлев для скота какой то а не дом
Так это недострой. В смысле это фото на этапе строительства. Но согласна, красоты мало))
ДеньгиНеСдаю• 14 января 2020
Ответ дляГлаголица
Что за сарай?))
Там место такое, что и в сарае можно жить))

Ну а вообще, это полностью деревянный дом, 550 кв.
бифидобактерияЖоржик• 14 января 2020
Ответ дляДеньгиНеСдаю

Потому что два этажа и чердак.
Ромашка_Бегемотовна• 14 января 2020
У Пороха нечестных нет. Все заработали честным трудом.
бифидобактерияЖоржик• 14 января 2020
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Даа, не видели вы хоромы простых людей. Этот дом реально как сарай на их фоне выглядит
Магиня• 14 января 2020
они все таким как вы честными на майдане казались поэтому они в вверху а мы внизу (в ж)
Не служанка• 14 января 2020
Ответ дляЧерепаха Тортила
Вкуса у него нет
Курятник
Но денег таки натырил козачок))
зато самый большой дом в селе небось. Шоб завидовали
ШобВам_КакНам• 14 января 2020
На кому хата? Свекруня, напевно, на себе записала, щоб усіляких жебраків не заохочувати. А то, ба, козел, донечку закружляв
Творог для розжига• 14 января 2020
Ответ дляКликОЛЬКА
а может и правда, жена оплачивает?
это удачное и удобное прикрытие, под родителей-работяг...У Ляшка тоже все честным трудом заработала на заводе, при союзе, мама-пенсионер и живет по средствам. нечего сказать в оправдание , вот и приплетают всех родственников-заробитчан. Ни для кого не секрет, что за голоса ( за нужные законы) несут денежки ( в конвертах, чемоданах, просто из кармана). Не зарплатой единой, как говорят...
Вкаблучках• 14 января 2020
А я говорила, надо было Козака гаврылюка в президенты, сейчас бы у каждого такой домик был бы, а патриотки его быстро забыли, зато помню как плакали за ним, какие ему диферамбы пели.
Гарвылюк лицо площади был. Покруче Винника
АБВГДейка• 14 января 2020
Кто-то верил в его благородство? Обычный хапуга.
Бабка-ежика• 15 января 2020
Ответ дляУгадайс
Хлев для скота какой то а не дом
А, ОН кто??!.. Кто хозяин, такой и дом!