Anna Sunny• 16 января 2020

Пляжи и море в Италии, Апулия

Девочки! Возможно кто-то отдыхал на юге Италии с детками? Интересует именно регион Апулии : как там пляжи и море для детей? Комфортно ли организовать самостоятельный отдых для семьи? Или лучше Калабрию выбирать?

Всех благодарю за дельные советы!)))
Marc_love• 16 января 2020
Піщані пляжі довга морська лінія. Не знаю що ще сказати, ви на машині плануєте їхати?
автор Anna Sunny • 16 января 2020
Ответ дляMarc_love
Плануємо летіти, а далі брати авто. Можливо підскажите, в якій саме місцевості краще житло бронювати , щоб поблизу хороший пляж із пологим дном?
автор Anna Sunny • 16 января 2020
Ответ дляMarc_love
І, загалом, там гарно? Варто їхати на два тижні?
Marc_love• 16 января 2020
Ответ дляAnna Sunny
Там якраз і є такі пляжі, по житку не підкажу, бо ми жиди в Касерті і часто їздили по всьому узбережжі, вам такий варіант не підійде. Ви не розглядали Іскью?В який період плануєте летіти?
Marc_love• 16 января 2020
Ответ дляAnna Sunny
Бооооже, там таааааака кра, словами не передати, якщо будете на авто то обов‘язково поїдьте на день в Позітано, Соренто, житло там дороге, на ночівлю можливо і не варто залишатись, але цю красу потрібно обов‘язково побачити
Marc_love• 16 января 2020
Житло дивіться на airbnb там можна вибрати і по цінах і по враженнях і по тому що є навколо