rapala• 26 января 2020

Прививки и школа

У кого дети посещают школу без прививок,из справок -отказ.Как к этому относится руководство школы?
Борисфенка• 26 января 2020
Не знаю, не цікавилася їх думкою.

Natalisa7613• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Не знаю, не цікавилася їх думкою.
А в каком классе ваш ребенок?
myshka2010• 26 января 2020
Каждая школа решает сама.
Ответственность директоре.
Соответственно директору нафиг надо проблемы.удут отправлять на индивидуальное ( домашнее) обучение.
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляNatalisa7613
А в каком классе ваш ребенок?
В 2-му. В поліклініці перед 1-м класом пройшли ВКК, написала відмови, занесли папери в школу.
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляmyshka2010
Каждая школа решает сама.
Ответственность директоре.
Хай спробують. Торік була широка дискусія на цю тему і всі заспокоїлися.
Natalisa7613• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Простите за вопросы.А у вас вообще нет прививок или выборочно?Причина ваш отказ и все?Актуальная тема.
Борисфенка• 26 января 2020
Ответ дляNatalisa7613
Перше щеплення зробили, БЦЖ в пологовому будинку, від решти методично відмовлялася.
Вважаю, що від щеплень шкоди більше, чим від самих захворювань .
Так, відмови достатньо.
Старшого сина також не прищеплювала.
Natalisa7613• 26 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Так, відмови достатньо.
Старшого сина також не прищеплювала.
Дякую за відповідь.
автор rapala • 26 января 2020
Перед первым классом дали медотвод, ребенок аллергик,целиакия. Перед вторым классом написала на год отказ, так как медотвод дают неохотно только на 3 месяца.В начале учебного года справок не требовали , а в пятницу попросили принести справку о прививках,отнесла отказ... не знаю как сейчас в школах решают такие вопросы .

Борисфенка• 26 января 2020
У нас нічого не просили. Ви все занесли, заспокойтеся.
Natalisa7613• 26 января 2020
Ответ дляrapala
А вы на учете у аллерголога стоите или педиатр только?И где вы пишете отказ?В больнице или школе?
автор rapala • 26 января 2020
Проходили комиссию ЛКК.
judit• 26 января 2020
3 и 6 класс выборочно. Никто не интересуется
kaktys4444• 26 января 2020
У моей индивидуальный график: на мнение школы-плевать с высокой колокольни.
При этом я понимаю все риски нахождения непривитого ребенка в коллективе
-Ань-• 27 января 2020
Ответ дляrapala
Сейчас руководству школ вообще не положено знать есть у ребенка прививки или нет. Для зачисления в школу не нужна справка о прививках.
Новий наказ МОН №367 від 10 травня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18?fbcli...

Якщо від нас вимагають довідку про щеплення це є зловживанням та порушенням з боку директора школи .
Адвокат Сергій Гула: Чи мають права директори шкіл не приймати дітей до школи без щеплень?

Інформація про те щеплена людина чи ні є медичною таємницею. Окрім сімейного лікаря та лікарів у лікарні якщо щось сталось, ніхто не має права вимагати цю інформацію та ознайомлюватись з цією інформацією .
Адвокат Сергій Гула: Щеплений нещеплений або право на медичну таємницю.
-Ань-• 27 января 2020
Ответ дляrapala
Проходили комиссию ЛКК.
ЛКК не потрібна: https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2508533
-Ань-• 27 января 2020
Ответ дляNatalisa7613
Відмова від щеплень пишеться там, де у вас просять письмову відмову. Якщо в поліклініці - пишете на ім´я зав. поліклініки.
Якщо в школі - пишете на ім´я директора школи.
http://www.privivok.net.ua/node/63
Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб’:
Ст.12 ’Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов´язкових профілактичних щеплень, ЛІКАР має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.’
А так як в школі нема лікаря, в кращому випадку медсестра, то ви робите школі великий подарунок - просто написавши їм відмову від щеплень.
В нашій школі я написала відмову від щеплень і проби Манту коли подавала документи для зарахування в 1 клас. І під час незаконної додаткової поліовакцинації шкільна медсестра попросила написати свіжу відмову.
-Ань-• 27 января 2020
Ответ дляNatalisa7613
Запрошую вас на сайт ЛІГА ЗАХИСТУ ГРОМАДЯНСЬКИХ ПРАВ. Там люди, які відмовились від щеплень, діляться своїм досвідом:
http://www.privivok.net.ua/smf/
Сторінка Ліги на Facebook:
https://www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/?r...
KaterinaLora• 27 января 2020
девочки я тоже не прививаю сына, но мне сказали чтов марте 2019 года Верховный суд Украины запретил невакцинированным детям посещать детские сады и школы. а решение ВС является нормой права.
вот теперь ума не приложу что делать. не вакцинируюсь по собственным убеждениям, без мед.отводов. но это решение это ограничение моих прав и свободы. надо как-то собираться и на государственном уровне поднимать вопрос свои прав

Natalisa7613• 27 января 2020
Ответ для-Ань-
http://www.privivok.net.ua/smf/
Сторінка Ліги на Facebook:
Дякую.
Natalisa7613• 27 января 2020
Ответ дляKaterinaLora
Вам сказали или вы дично видели документ?
KaterinaLora• 27 января 2020
Ответ дляNatalisa7613
https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/ru/amp/ukrayin...
-Ань-• 27 января 2020
Ответ дляKaterinaLora
Все не так, як розказують вакцинатори. Це рішення - перлина тупості і/або продажності українських суддів.
Про школи там жодного слова.
Мова йде про 1 конкретну дитину, якій тимчасово заборонили ходити в садок ЧЕРЕЗ СКЛАДНУ ЕПЕДЕМІЧНУ СИТУАЦІЮ ПО ПРАВЦЮ в тій місцевості. Хто знає яким шляхом заражаються правцем, і розуміє що від людини неможливо заразитись іншій людині - той зрозуміє абсурдність ситуації.
Заборонили відвідувати сад до покращення епідемічної ситуації АБО поки не принесуть довідку, в якій написано що дитина може відвідувати сад АБО ... (не пам´ятаю третій спосіб).
Причому насправді там все нормально було з епідемічною ситуацією, просто місцеві чудо-лікарі тупо написали дитині в довідці, що не може відвідувати сад через складну епідемічну ситуацію по правцю. І цю брехливу писанину судді прийняли як доказ.
Це рішення суду ніяк не стосується інших дітей. Тільки ту 1 дитину, яку батьки просто перевели в інший садок, поки йшли суди. До речі, суд першої інстанції батьки виграли.
-Ань-• 27 января 2020
Ответ дляKaterinaLora
Читайте оригінал судового рішення. І порівняйте як перекручують інформацію зацікавлені особи.
https://www.facebook.com/victoria.valakh.5/posts/3...
В цій темі обговорювалось + є посилання на реєстр судових рішень:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2388270-1
По номеру знаходите судову справу і читаєте, що ж насправді відбувалось у верховному суді.
-Ань-• 27 января 2020
Справа № 682/1692/17:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/81652333
KaterinaLora• 27 января 2020
Ответ для-Ань-
Справа № 682/1692/17:
дякую!
-Ань-• 27 января 2020
І ці люди працюють у верховному суді! Причому не прибиральниками, а суддями!
Цитата: ’У справі, яка переглядається, індивідуальне право (інтерес) відмовитися від щеплення матір`ю дитини при збереженні обсягу прав дитини на здобуття освіти, у тому числі в дошкільних закладах освіти, протиставляється загальному праву (інтересу) суспільства, інших батьків та їх дітей, які провели у встановленому державою порядку щеплення, зокрема перед направленням дітей до навчального закладу для здобуття освіти. Внаслідок встановлення такого балансу досягається мета - загальне благо у формі права на безпеку та охорону здоров`я...’

А насправді в сфері здоров´я пріорітетними є інтереси конкретної людини.
Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини. Конвенція про права людини та біомедицину:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/994_334?fbclid...
’Стаття 2. Пріоритет людини. Інтереси та благополуччя окремої людини превалюють над виключними інтересами усього суспільства або науки.’
У адвоката Сергія Гули є відео про цю Конвенцію:
-Ань-• 27 января 2020
Не можу нормально вставити посилання на Youtube. Можете по назві знайти. ’ТАК - Інтереси людини превалюють над інтересами суспільства!’ Сергій Гула.
У нього багато відео про щеплення.
-Ань-• 27 января 2020
Ответ дляKaterinaLora
дякую!
Будь ласка. Користуйтесь і не дозволяйте себе обманювати.
Хороша звичка: якщо вам щось розказують, або просять зробити/принести - зразу питати ’З чого ви це взяли?’, ’Чому ви вважаєте, що я повинна це робити?’.
І хай вони показують документи, якими вони керуються.
-Ань-• 27 января 2020
Причому не тільки щодо вакцинації, а і в інших установах, де сидять бюрократи, розказують фігню і вимагають багато зайвих документів.
Мої знання як оформити дитину в навчальний заклад, якщо директор ’не хоче’ брати документи, допомогли мені при реєстрації місця проживання. Там все аналогічно: подати тільки НЕОБХІДНІ документи, прослідкувати щоб вашу заяву зареєстрували (а не кинули в шухляду і забули), і хай виконують свої обов´язки якщо не можуть дати ПИСЬМОВУ відмову.