Машка-замарашка• 02 февраля 2020

Что будет с собачьим депутатом?

Бургер, как его там... Оставят его в политике? Сейчас точно прятать будут, а вообще? Это ж клеймо на всю жизнь. Люди всегда теперь при виде него будут тех собак вспоминать.
Все будет, но потом• 02 февраля 2020
Ответ дляЛюбящая болтать
Всему своё время. Девушки якобы ’патриотки’ из автобуса явно поторопились.
https://prm.ua/v-ukrayini-pochav-diyati-zakon-pro-...
В УКРАЇНІ ПОЧАВ ДІЯТИ ЗАКОН ПРО ДЕРЖАВНУ МОВУ

Миллион АлыхРос• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Ні, не госорган.Але сфера обслуговування. Де також можна вимагати отримати послугу на державній мові.
Можно, не спорю ) Но пассажири хотели смотреть тот злосчастный сериал. И не хотели его выключать. А это и есть тот самый комфорт
Любящая болтать• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Сьогодні, 16 липня 2019 року, набув чинності закон ’Про забезпечення функціонування української мови як державної’.

Закон визначає, що єдиною державною мовою в Україні є українська і його використання обов´язково в органах державної влади.

Документ зобов´язує посадових осіб володіти державною мовою і користуватися при виконанні службових обов´язків.

Також застосування української мови є обов´язковим в освіті, медицині, у сфері обслуговування споживачів, під час публічних заходів, у рекламі на телебаченні та інших публічних сферах.
Ну и? Закон набув чинності, но есть исключения по многим пунктам.

Я ж написала ГДЕ смотреть

Розділ IX
ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування, КРІМ:...........

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2704-19#n177
Все будет, но потом• 02 февраля 2020
Ответ дляМиллион АлыхРос
Не знаєш як діяти, дій по закону. (с)
В даному випадку, права була меньшість.
Любящая болтать• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Вы закон можете открыть и посмотреть? Даже в вашей статейке написано о сроках. Что не всё и сразу. Читайте внимательно.
Любящая болтать• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Не знаєш як діяти, дій по закону. (с)
В даному випадку, права була меньшість.
Закон не был нарушен.
Все будет, но потом• 02 февраля 2020
Ответ дляЛюбящая болтать

Я ж написала ГДЕ смотреть

Розділ IX
ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

Порушення вимог Закону України ’Про забезпечення функціонування української мови як державної’ щодо застосування державної мови у сфері освіти, науки, культури, книговидання, у користувацьких інтерфейсах комп’ютерних програм та веб-сайтів, у сфері інформації для загального ознайомлення, публічних заходів, технічної і проектної документації, реклами, охорони здоров’я, спорту, телекомунікацій та поштового зв’язку, транспорту -

тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або попередження, якщо порушення вчинене вперше.
Стаття 36. Державна мова у сфері транспорту

1. Послуги у сфері транспорту в Україні надаються державною мовою.

2. У всіх видах пасажирського транспорту, на залізничних вокзалах, автовокзалах, в аеропортах, морських та річкових портах мовою інформації, оголошень, повідомлень, написів, довідкових служб є державна мова. У разі потреби ця інформація може дублюватися англійською мовою, а в міжнародному пасажирському сполученні також офіційною мовою (мовами) країни, сполучення з якою здійснює відповідний транспортний засіб.

3. Мовою обслуговування пасажирів у транспорті є державна мова. На прохання пасажира його індивідуальне обслуговування може здійснюватися іншою мовою, прийнятною для сторін.

4. Мовою диспетчерських служб та зв’язку на всіх видах транспорту є державна мова, крім випадків використання іншої мови відповідно до умов міжнародного договору, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.

До 36 статті немає жодних змін чи відстрочок.
Все будет, но потом• 02 февраля 2020
Ответ дляЛюбящая болтать
36 стаття про транспорт, відстрочки не має.
успокойте_Меня• 02 февраля 2020
Ответ дляСплюшка
Что нет повальной агитации нападения агрессора, накаления межнациональной обстановки, отделения территорий, страха от угрозы военных действий, не гибнут массово люди от перестрелок и бомбежек.
простите, мы точно в одной стране живем????

Все будет, но потом• 02 февраля 2020
Ответ дляЛюбящая болтать
Закон не был нарушен.
Був, 36 стаття.
Астановитесь• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Був, 36 стаття.
К чему вы это приплели? Водитель общался на русском? Или вы не понимаете смысл написанного?
Миллион АлыхРос• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Не знаєш як діяти, дій по закону. (с)
В даному випадку, права була меньшість.
Ох. В данном случае просмотр фильма вкладывается в пункт ’по желанию’ - поскольку просмотр - желание пассажиров и не является услугой перевозчика.
Далее. ’мовою інформації, оголошень, повідомлень, написів, довідкових служб є державна мова.’ - просмотр фильма - не является информированием, обьявление, сообщением и справкой. Это времяпровождение, досуг, частный выбор и - бытовое использование.
Кстати, между собой девушки на том печальном видео вполне нормально общались на русском
Любящая болтать• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом

При чем тут мова обслуговування к трансляции сериала?

Может нужно смотреть мову поширення та демонстрування фільмів в Україні?
Дюйм оф о4ка• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Був, 36 стаття.
А песни на английском, французском, итальянском Вас также будут напрягать? Будете требовать включить украинские? И, кстати, Вы не верно понимаете выражение ´´обслуговування´´.
Миллион АлыхРос• 02 февраля 2020
Ответ дляДюйм оф о4ка
Представила. За песенку на английском в маршрутке - штраф. Чет не то...
Все будет, но потом• 02 февраля 2020
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ок. Невірно, то невірно. Що будемо робити з законом про транспорт? Теж не вірно розумію?
Дюйм оф о4ка• 02 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Конкретизируйте вопрос
Все будет, но потом• 02 февраля 2020
Ответ дляЛюбящая болтать

По перше -не думаю, що фільм був ліцензійний, а по друге - є закон про дубляж.
Любящая болтать• 03 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Я не знаю, как вам донести. Попробуем с помощью СМИ и на родном языке.

’Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» набере чинності 16 липня 2019 року, але значна частина його норм почне діяти пізніше. Зокрема, у сфері регулювання демонстрації фільмів закон запрацює «через два роки з дня набрання чинності», а отже 16 липня 2021 року.

https://detector.media/infospace/article/167850/20...

Дюйм оф о4ка• 03 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
А Вам нравится смотреть фильмы с дубляжем? Вот к примеру ´´Москва слезам не верит´´ на украинском. Это ведь настоящее извращение.
успокойте_Меня• 03 февраля 2020
Ответ дляДюйм оф о4ка
переводить подобные фильмы - тоже сомнительное удовольствие, честно:)
Миллион АлыхРос• 03 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
’На прохання пасажира його індивідуальне обслуговування може здійснюватися іншою мовою, прийнятною для сторін.’

Пассажиры хотели смотреть фильм. И стали возмущаться, когда его хотели выключить. Одна женщина сразу предложила вызвать полицию. После этого девушки поставили решили выйти. Посмотрите видео.
Все будет, но потом• 03 февраля 2020
Ответ дляЛюбящая болтать

Правильно, зараз,поки не вступив в силу новий закон про дубляж з 2021 , діє старий закон про дубляж, прийнятий в 2018, в якому вказано що фільми та серіали мають транслюватись лише українською мовою.
За законом, фільм вважається українським, якщо озвучується українською. Допускають лише 10% реплік іншої мови, які мають супроводжуватись субтитрами.
Любящая болтать• 03 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
))) Вы как то быстро перекрашиваетесь, но опять мимо))

Давайте ссылку на Закон, принятый в 2018.))
Миллион АлыхРос• 03 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Маршрутка - не кинотеатр. И не тв-канал. Увы.
Все будет, но потом• 03 февраля 2020
Ответ дляМиллион АлыхРос

Для чого мені відео, якщо я знаю закони. Я б викликала сама поліцію і за законом про транспорт, на водія мали б накласти штраф. Порушення вимог Закону України ’Про забезпечення функціонування української мови як державної’ щодо застосування державної мови в сфері транспорту - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або попередження, якщо порушення вчинено вперше.
Миллион АлыхРос• 03 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Когда Вы слышите в маршрутке песню по радио на языке, отличном от государственного - тоже вызываете?
Все будет, но потом• 03 февраля 2020
Ответ дляЛюбящая болтать

Я не гугл. Але закони знаю. Чого я перефарбовуюсь? Це ви запитували про мову транслювання? Я вам відповіла.
успокойте_Меня• 03 февраля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
вызвали бы полицию - ок.
когда?
на ходу маршрутки? вступая в препирательства с водителем?
или уже по прибытию в пункт назначения?
Все будет, но потом• 03 февраля 2020
Ответ дляМиллион АлыхРос
А що це? Це громадське місце, де відбувається трансляція.