Веселая моль• 07 февраля 2020
Горло у дитини
Піднялась температура в неділю 37,0-37,5. Так трималась півтори сутки. З вівторка вже температура не піднімається.
В неділю почало боліти горло, несильно, апетит і стан дитини був супер. Бігав і все таке. Йому 7 років.
Зараз вже майже не болить. Температури не було вже. Єдине появилось біле пятно на мигдалинах . Він в меншому віці часто таким страждав.
Одна лікарка каже що то ангіна і треба аб на 7 днів.
Інша каже що все ок, смоктати від горла якісь цукерочки - таблеточки і все.
Була в Лорак теж каже все ок, то не ангіна.
Може у когось було з ваших діток таке?
Тушь для2го класса• 07 февраля 2020
Если есть сомнения, то анализ крови вам поможет. Зачем на кофейной гуще гадать?
Веселая моль
• 07 февраля 2020
Ответ дляТушь для2го класса
Просто перший раз чую що ангіна без температури, при тому що горло не болить уже
Белый Лосик• 07 февраля 2020
Это вирусные пробки на горле , нужно выполаскивать хорошо ! Это не ангина !!!!
ХдеЯсь?• 07 февраля 2020
Ответ дляВеселая моль
Все правильно, если нет боли и температуры, то АБ не показан.
Веселая моль
• 07 февраля 2020
Ответ дляБелый Лосик
може підкажете чим добре полоскати
ХдеЯсь?• 07 февраля 2020
Автор, а что ЛОР сказал? Может, у ребенка хронический тонзиллит, раз по вашим словам, он часто таким страдал?
Веселая моль
• 07 февраля 2020
Ответ дляХдеЯсь?
я чесно уже й не пам´ятаю, просто сказала що це не ангіна, і аб який приписала педіатр непотрібно. І сказала по можливості після хвороби здати ревмопроби.
Хомяк с пастой• 07 февраля 2020
Полощите солью раза 3 в день 1ч.л на 200 мл, за пару дней должно уйти