Мудробаба• 07 февраля 2020
Гінекологи допоможіть будь ласка !
Виписала мені лікар свічки Цервугід ,бо підвищенні лейкоцити до 80. Вагітність 37 тижнів.
Але в інструкції читаю ,що ці свічки є протипоказом для вагітних. Питання чи варто їх ставити чи купити Тержинан???
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Какая флора? Что там кроме лейкоцитов?
Про флору лікар нічого не сказала. Лише про те, що завищені лейкоцити до 80.
На 23тижні я ставила Тержинан. Після того мазки не робила , тільки зараз на 37 тижні зробила і от такий результат.
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
Странное назначение.
Ставьте тержинан, а если там кандиды, то лучше пимафуцин
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Странное назначение.
Пииафуцин можна при вагітності. ? Кандіди точно є зі мною вони йдуть по житті.
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
Пимафуцин можно и при беременности, и при ГВ.
Но таки надо знать флору, почему у вас нет заключения с диагнозом и рекомендациями?
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Лише є в обмінці запис зроблений в 23 тижні вагітності.
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Я була в стаціонарі, але виписку мені не дали. Сказав лікар ще раз здати мазки і тоді конкретно досліджувати на інфекції.
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
А до этого на инфекции не обследовали? Это врач, у кот вы будете рожать? Или вы с дежурными планируете?
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Планую кесарське з черговою бригадою.
Не знайшла я свого лікаря нажаль...
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
На інфекції не обстежували.
Кров , моча в нормі, а з мазком таке.....
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
Планую кесарське з черговою бригадою.
Не знайшла я свого лікаря нажаль...
Поэтому и спрашиваете тут вместо того, чтобы договориться с нормальным врачем и пролечиться вовремя. Вам рожать завтра, а у вас инфекция. У вас мозг есть?.
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Є звичайно.
Але те що в інструкції протипоказ написано мене зупиняє і заставляє сумніватися .....
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
А ви гінеколог ?
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
Є звичайно.
Я имела ввиду,что вы лечитесь не у тех врачей. Поэтому и назначения такие глупые
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Мабуть ви праві....
Участкова назначала Тержинан.
А в стаціонарі Цервугід. Останній мене збив з толку остаточно, коли прочитала про протипоказ.....
Колись ще мені припопередній вагітності назначала Кандібене, непоганий препарат.
Участкова назначала Тержинан.
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
Мабуть ви праві....
Участкова назначала Тержинан.
Это ваша ошибка, ищите врача, договаривайтесь о родах
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
А щоб ви призначили при лейкоцитах 80 ? Який препарат?
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
80- это воспаление, кот может быть вызвано разными возбудителями, в зависимости от этого и аб разные, и не только местные.
Это не очень правильно назначать вам что то по инету, но все таки- тержинан
И совет- найдите врача
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
И совет- найдите врача
Дякую вам за відповіді.
А за клотримазол , що скажите?
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
Дякую вам за відповіді.
А за клотримазол , що скажите?
Он слабоват
пу_пугренчик• 07 февраля 2020
Ответ дляМудробаба
А Кандібене?
Это тот же клотримазол, он только при кандидозе, а тержинан- комбинированный препарат
Мудробаба
• 07 февраля 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую вам....