БезобидныйКрокодильчик• 12 февраля 2020

Покупка тел. в інтернеті, допоможіть порадою

Замовили телефон.
Прийшла китайська підробка, у прошивці інша модель вказана, ніж на коробці і замовляли + кришка має бути металічна, по факту - пластмаса.
Продавець на площадкі пром юа, наче відгуків багато, ніщо не віщувало біди.
А ще, прийшов тел з браком заводським, погано проклеєний екран. Всі фото і відео їм надсилали, кажуть відправляти їм назад, подивляться, тоді кошти назад або ремонт, але це вже як гарантійний випадок. Наложкою відмовляються приймати + транспортні витрати на нас.
Я чогось не розумію чи я не права, якщо тел не той, що ми замовляли(чи його дешева копія) + брак, які ще можуть бути питання і чого я маю отплачути дорогу?
Я думаю, чи не залишилися ми без тел і без грошей.
Говорила з менеджером, потім і з директором, кажуть, що не підробка і то кришка алюмінієва ( у нас старий тел цієї моделі, побився у чоловіка, - на 20 грам важчий і кришка там видно, що алюмінієва).
Як мені правильно повернути свої кошти?
Швидка Настя• 12 февраля 2020
Наложкой они у вас телефон не примут, с этим стоит смириться. Н
о выбить из них надо все до единой копейки.
Проявите решительность. Если не уверены, можете предварительно сходить в обе названные мной конторы для консультации.
автор БезобидныйКрокодильчик • 12 февраля 2020
Ответ дляШвидка Настя
рейтинг - жесть, положительные отзывы выглядят накрученными
У них есть отметка о том, что они предоставили документы пром.юа.
Пишите в службу поддержки, излагайте ситуацию, просите, что бы они предоставили вам регистрационные данные продавца.
Потом пишите продавцу. Не звоните, а пишите, что бы все фиксировалось. Требуйте принять товар назад и компенсировать все транспортные расходы в обе стороны.
Сообщите, что в противном случае обратитесь в Фискальную службу Украины с заявлением о том, 1.что вам продали мобильный телефон не предоставив чека,
2.что оплату вы совершили не фирме, а лично человеку,
3. что вам продали контрафактный телефон, а значит ввезенный в страну нелегально с нарушением таможенного законодательства.
---
И с аналогичным заявлением вы обратитесь в управление по защите прав потребителей.
---
На браке можете особо не педалировать.
Дякую за інформацію. Напишу продавцю за вашими порадами.
Я дані про продавця знайшла у безкоштовному витязі, справді є такий ФОП
Ответ дляШвидка Настя
Сходить не маю змоги, бо маленька дитина, я в декреті, чоловік на роботі весь час. Буду писати їм в вайбер, дуже дякую вам за інформацію
Швидка Настя• 12 февраля 2020
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Не факт, что именно он предоставлял свои данные прому. Может вы парочку горе-продавцов сумеете зацепить.
---
Но как вы там удумали покупать, не понимаю. Практически все негативные отзывы, а их много, о том что смартфоны не оригинальные, или с неоригинальными комплектующими, или со следами эксплуатации.
Ответ дляШвидка Настя
---
Купляв чоловік, він у мене постійно в такі ситуації влипає
А тепер засмучений на роботі,а я розгрібаю.
Я голосувала за те, щоб піти на місці купить з того, що буде і наявності, але ж він вчепився в цей(
Швидка Настя• 12 февраля 2020
Надеюсь, все закончится хорошо. Удачи вам.
Ответ дляШвидка Настя
Дякую
Єдина Країна• 12 февраля 2020
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Да, виходить так. При цьому я говорила з директором і він мені каже, з чого ви взяли, що тел підробка, цієї моделі немає на ринку підробок. Ну от що ти людині скажеш, з чого я взяла, що це підробка
Даже если не подлелка, то присланный товар не соответствует описанию. Они обязаны заменить или вернуть деньги.