Альфред Шнитке• 12 февраля 2020
Через нерви може бути температура у годуючої мами?
західний_діалект• 12 февраля 2020
Може, а ще може бути застій молока.
Він теж може температуру давати і доволі високу
Альфред Шнитке
• 12 февраля 2020
Дуже перенервувала сьогодні ,ось і думаю... Дитині 3 тижні лиш
сказочное_Бали• 12 февраля 2020
У меня так было через неделю после родов - высокая температура, лихорадило. Сразу показалось странно, т.к. обычно у меня такого не бывает при обычной простуде. Через день начала грудь болеть - оказался мастит. Так что не тяните с таким и не ждите долго, если не проходит.
західний_діалект• 12 февраля 2020
Ответ дляАльфред Шнитке
Груди як? Міряйте в лікті
Хорошенькая• 12 февраля 2020
Ответ длязахідний_діалект
Може, а ще може бути застій молока.
Доволі висока це м´яко сказано. У мене при лактостазі було за 39
західний_діалект• 12 февраля 2020
Ответ дляХорошенькая
Так і в мене таке було, тому й питаю, де автор міряє температуру.
У мене після пологів з третьої і до 10 доби температура була майже постійно. Молока було на чотирьох дітей мінімум. Груди були як камінь. З мого другого до вагітного стали четвертого розміру.
З молоковідсосом жила цілодобово.
А з дня десятого вся стало на свої місця
З молоковідсосом жила цілодобово.