victor176• 16 февраля 2020

Чому не йдуть продажі?

Добрий день!
Хочу запитати у корифеїв бізнесу, що можете порадити в плані збільшення продажів, може щось роблю не так, може карма, може не моє. Буду вдячний за поради.
Katia23• 16 февраля 2020
Що продаєте і де?
marishka17143• 16 февраля 2020
наличие продаете? наличие нормально берут, по крайней мере у меня
Тамилa 1• 16 февраля 2020
Зараз у всіх так .
wixtam• 16 февраля 2020
Корифеї? може, ви просто не знаєте зміст цього слова?..
А по темі, розкажіть про свої продажі, щоб отримати поради, бо як можна сказати, що ви робите щось не те, не знаючи ЩО ви робите? :)
VIKYSIA• 16 февраля 2020
Наелись все всего уже
автор victor176 • 16 февраля 2020
Ответ дляwixtam
Продаю на кідстафі жіноче взуття
marishka17143• 16 февраля 2020
так у вас 0 продаж, 0 отзывов, первое что в глаза бросается - каталожные фото а не реальные
Trink• 16 февраля 2020
Ответ дляwixtam
думаю автор использовал слово в переносном смысле - Корифей – Выдающийся деятель на каком-нибудь поприще

а продажи в этом году в это время - как никогда слабые
автор victor176 • 16 февраля 2020
Ответ дляmarishka17143
Фото реальне є достатньо
Фирочка_Козочка• 16 февраля 2020
Просто пробуйте продавать что-то уникальное. Чего нет ни у кого. На каждую странность найдется аудитория. С того же Алиэкспресса почему не пригнать что-то особенное, необычное?
Lor111etta• 16 февраля 2020
Тут взагалі *опа).
Та й дорого продають.
От народ і перейшов на інші площадки.
А взагалі то торгівля вже згасає.
Треба звертатись
bondarenko_2• 16 февраля 2020
А що ж у вас куплять? 4 пари нецікавих, неактуальних шузів, таке шось...
nutty• 16 февраля 2020
Однозначно - карма
aromat1• 16 февраля 2020
Асортимент у вас триндець просто. В наявності 5 позицій, ціни не фонтан. Фото нормальні зробіть, мені шо з лупою сидіти?
alj• 16 февраля 2020
У меня даже пролеты не продаются здесь