Голодаю• 17 февраля 2020

Чи можуть лохії одразу перейти в місячні?

Після пологів минув майже місяць.Виділення були не великі весь цей час.І ось останні дні знову яскраво червоного кольору і збільшилась кількість. Чи це нормально чи ні? Останні дні ще нервувала,була температура, трохи коляску поносила.Може від того? До лікаря аж через 2 тижні,тоді і запитаю в нього
автор Голодаю • 17 февраля 2020
Годування виключно груддю кожні 2 години

Липка-прилипка• 17 февраля 2020
лохии до 40 дней
У меня оба раза на чистом ГВ критические приходили сразу после лохий
ЖивунаБагамах• 17 февраля 2020
Могут начаться месячные,а может и кровотечение.
Губы_зубы• 17 февраля 2020
Краще сходіть на УЗД
автор Голодаю • 17 февраля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Аж такого ,щоб кровотеча то ні...
Подметайло• 17 февраля 2020
Могут, но это очень большое невезение(((
Мастер Класс• 17 февраля 2020
Сорвали тяжестью, у меня так было.