Очень-очень• 18 февраля 2020
Програмна інженерія
Дитина в цьому році буде поступати. Вибрала сама собі спеціальність Програмна інженерія. Звісно десь собі представляє в якому Вузі хоче вчитися, але прошу розкажіть, у кого дітки де вчаться. Цікавить Україна, це не обов´язково має бути Київ, вірю, що не одним Києвом єдині. Просто який той Вуз, який рахується одним з кращих, з нормальною базою, практикою, вчителями, які люблять свою справу та студентською атмосферою. Звісно, що дитина сама буде вдосконалюватися, в цій професії по іншому ніяк, але база все ж таки повинна бути здобутою у сильному Вузі. Хочу, щоб дитина, як то кажуть, з задоволенням згадувала навчання.
Окрім КПІ, Шевченка, Могилянки про які ще Вузи відомо, що вони кращі.
Дякую!
Болтушка Му• 18 февраля 2020
а ви вже взагалі дізнавалися, дн по такій спеціальності навчають? я думаю, вузів не так багато
Губы рыбы• 18 февраля 2020
Ответ дляTory_82
ХНРУЕ Харьков, муж заканчивал в прошлом году.
Факультет и специальность?
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляTory_82
Поділіться будь ласка, які у нього враження?
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляБолтушка Му
Ну, майже в кожному місті є такий ВУЗ, де навчають за цією спеціальністю. Навіть в нашому, але дитина зовсім проти тут на місці.
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляTory_82
Он учился дистанционно. Ему нужна эта специальность для работы.
Зрозуміло. Дякую!
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляTory_82
Ну в целом дистанционно информация подается очень поверхностно скажем так. Думаю, что на стационаре по другому.
Так так, я про стаціонар і питаю.
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляПервая леди колхоза
УКУ Львов
Ви теоретично знаєте, чи хтось вчиться там з ваших діток чи знайомих? Дякую!
Первая леди колхоза• 18 февраля 2020
Ответ дляОчень-очень
дети знакомых, довольны но это платный ВУЗ в прошлом году туда был самый высокий проходной балл в Украине на эту специальность
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Дівчата, будь-ласка не проходьте повз, дуже хочеться, щоб дитина знайшла своє місце.
Сколько_мне_лет?• 18 февраля 2020
УКУ, найкращий на разі в цій сфері, але платний, досить дорогий і дуже високі вступні бали. Подивіться, коли в них день відкритих дверей. Вчать, те що треба для роботи. Всякої води по мінімуму.
Є сайт DOU, почитайте там про рейтинги вузів і якість навчання.
В нашому місті теж вчать у вузах ці спеціальності, але крім диплома нічого не дають. Студенти, хто хоче вчаться самостійно. Це по відгуках колишніх студентів цих вузів.
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дуже Вам дякую. Так, цей сайт мені знайомий, читали. Там Могілянка начеб то на першому місці.
Муууумие• 18 февраля 2020
ХНУРЭ Харьков, учится сын первокурсник, специальность искусственный интеллект. Могу сказать что учиться надо, просто отсидеть пары это не про этот ВУЗ, много математики . Пока нравится.
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляМуууумие
Дякую!
Сколько_мне_лет?• 18 февраля 2020
Ответ дляОчень-очень
Могилянка теж хороша, про неї більше відгуків, бо вуз старший і набагато більше випускників, плюс бюджетників багато. Ось і вся різниця.
Візьміть пошукайте програми навчальні вузів по цих спеціальностях і порівняйте, хто що вчить і чи це пригодиться в подальшій роботі.
Ви з якого міста?
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви з якого міста?
м. Черкаси. Наші вузи чесно кажучи, ні про що((
Сколько_мне_лет?• 18 февраля 2020
Тоді визначайтеся з тих, що перерахували вище вузів. І головне максимально добре здати ЗНО. В мене теж випускник, тому теж цікавлюся інформацією, але все буде залежати від результатів ЩНО.
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так звісно! Бажаю вам гарно здати ЗНО!
Але список ще маленький, може ще хто поділиться досвідом.
Первая леди колхоза• 18 февраля 2020
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви з якого міста?
вопрос не в ВУЗе, а в содержании конкретной программы на кнкретном факультете или может там специализации разные
мы смотрели с ребенком на кибернетике в Шевченка спец 121 - ну честно ни о чем, тратить на это 4 года бакалаврата смешно, но поступает туда кто-то же
опять же, ребенок уже учится и один и тот же предмет могут вести разные преподаватели ОЧЧЕЕНЬЬ по разному, если есть возможность выбора, надо быстро ориентироваться и сразу выбирать лучшего из двух
найдите телеграм группы, ФБ - где там еще общаются текущие студенты и выясняйте все вопросы там
Первая леди колхоза• 18 февраля 2020
и еще вопрос - если Вы планируете содержание студента в другом городе, вы просчитывали бюджет содержания? мы просчитали и решили, что лучше пока дома поучится на магистратуру уже будет куда-то в другое место поступать, если захочет
Очень-очень
• 18 февраля 2020
Ответ дляПервая леди колхоза
Зрозуміло, дякую. Про групи в ФБ не подумали, шукати по Вузам чи спеціальностям потрібно? Мабуть дитині скажу, сама розбереться, як шукати.
Первая леди колхоза• 18 февраля 2020
Ответ дляОчень-очень
шукайте по різних словах - назва спеціальності, або номер, факультет,
Мая твая не панимать• 19 февраля 2020
УКУ самый лучший, но дорого и с высокими баллами, 200 бальники, еще и платно. Все прикладное, современное, ничего подобного в Украине по этой специальности больше нет. Там проводят конкурсы на стипендии, бесплатное обучение на год и т.д. Потом Могилянка и Универ Шевченко, потом ве остальное. Вот и весь выбор)